48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У конкурсі інтернет-презентацій переміг 10-А клас


У Львівському училищі фізичної культури пройшов конкурс на кращу інтернет-презентацію класів. Класні керівники 7-11 класів разом зі своїми учнями на протязі двох місяців вишукували оригінальні ідеї, щоб якнайкраще представити свій клас на веб-сайті училища. Винахідливість, уяву, творчість, добрі знання комп’ютерних програм та вміння працювати у команді продемонстрували учні ЛУФК.
Журі оцінювали роботи за декількома критеріями, а саме: інформативність, естетичність, мультимедійні ефекти та дизайн презентації, і звісно, сам творчий підхід та новизна подачі матеріалу.
Одноголосно журі віддало перемогу 10-А класу, класний керівник Анна Кондратюк. На другому місці 10-Б клас, класний керівник Ірина Фігуна. Замикає трійку лідерів 9-В, класний керівник Наталя Барабаш. Вітаємо класних керівників та їх учнів з перемогою!
Окремо було відзначено презентацію 11-А класу (класний керівник Любов Качкевич), який хоч і посів четверте місце, та їх робота відповідала вимогам конкурсу і сподобалась журі, просто занадто сильною була конкуренція цього року.
Загалом місця розподілилися наступним чином:
1. 10-А клас (класний керівник Анна Кондратюк)
2. 10-Б клас (класний керівник Ірина Фігурна)
3. 9-В клас (класний керівник Наталя Барабаш)
4. 11-А клас (класний керівник Любов Качкевич)
5. 8-Б клас (класний керівник Лілія Таранова)
6. 8-А клас (класний керівник Богдана Ваньо)
        7. 9-Б клас (класний керівник Галина Мацюх)
8. 9-А клас (класний керівник Ірина Задорожна)
9. 11-В клас (класний керівник Зінаїда Мірка)
10. 11-Б клас (класний керівник Валентина Горбунова)
11. 10-Г клас (класний керівник Катерина Собків)
12. 10-В клас (класний керівник Олена Грилицька)
13. 7 клас (класний керівник Оксана Фамуляк)
 А познайомитись з роботами конкурсантів можна на сайті училища: http://www.ufk.lviv.ua/ua-study-sub-presentation-year-2013_2014.html.
Підготувала Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Знайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе