48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Найграмотнішою в училищі фізкультури є Оля Козак


Ольга КозакУ День української писемності та мови учні Львівського училища фізичної культури писали диктанти і визначали найграмотнішого учня.
Найграмотнішою виявилася учениця 11 класу Ольга Козак. Окрім хорошої учениці Оля є майстром спорту з художньої гімнастики.
У трійку кращих увійшли також футболіст Андрій Кулинин (10кл.) та представниця відділення гандболу Олександра Жолобович (9кл.).
Десятка найграмотніших учнів ЛУФК виглядає так:
1. О.Козак (11-В кл.) – художня гімнастика
2. А.Кулинин (10-Б кл.) – футбол
3. О.Жолобович (9-Б кл.) – гандбол
4. Д.Дідик (8-А кл.) – футбол
5. С.Шиманська (11-В кл.) – художня гімнастика
6. Ю.Братковська (9-Б кл.) – гандбол
7. О.Лівач (11-Б кл.) – боротьба
8. І.Кізима (11-А кл.) – кульова стрільба
9. А.Матвійок (9-Б кл.) – легка атлетика
10. Р.Литвин (10-Б кл.) – футбол
Слід додати, що кращі училища ще й добрі спортсмени. Так, і Андрій Кулинин, і Олександра Жолобович є лідерами спортивних команд училища. Оксана Лівач – чемпіонка світу серед дівчат, кандидат на участь у літній юнацькій Олімпіаді 2014р. Ігор Кізима – європейський мультичемпіон.
Повністю результати конкурсу на найграмотнішого учня ЛУФК можна подивитись у розділі «навчання/конкурси».

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»