47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Найграмотнішою в училищі фізкультури є Оля Козак


Ольга КозакУ День української писемності та мови учні Львівського училища фізичної культури писали диктанти і визначали найграмотнішого учня.
Найграмотнішою виявилася учениця 11 класу Ольга Козак. Окрім хорошої учениці Оля є майстром спорту з художньої гімнастики.
У трійку кращих увійшли також футболіст Андрій Кулинин (10кл.) та представниця відділення гандболу Олександра Жолобович (9кл.).
Десятка найграмотніших учнів ЛУФК виглядає так:
1. О.Козак (11-В кл.) – художня гімнастика
2. А.Кулинин (10-Б кл.) – футбол
3. О.Жолобович (9-Б кл.) – гандбол
4. Д.Дідик (8-А кл.) – футбол
5. С.Шиманська (11-В кл.) – художня гімнастика
6. Ю.Братковська (9-Б кл.) – гандбол
7. О.Лівач (11-Б кл.) – боротьба
8. І.Кізима (11-А кл.) – кульова стрільба
9. А.Матвійок (9-Б кл.) – легка атлетика
10. Р.Литвин (10-Б кл.) – футбол
Слід додати, що кращі училища ще й добрі спортсмени. Так, і Андрій Кулинин, і Олександра Жолобович є лідерами спортивних команд училища. Оксана Лівач – чемпіонка світу серед дівчат, кандидат на участь у літній юнацькій Олімпіаді 2014р. Ігор Кізима – європейський мультичемпіон.
Повністю результати конкурсу на найграмотнішого учня ЛУФК можна подивитись у розділі «навчання/конкурси».

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!