48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Інтелектуальні баталії футболістів ЛУФК


    Учні сьомого, восьмого і десятого класів відділення футболу Львівського училища фізичної культури взяли участь у літературно-історичному екскурсі «Від «України» до «Карпат»» за книгою Івана Яремка «Сто футболістів Львова /персони львівського футболу/».
Заходу передувала копітка підготовча робота, в ході якої футболісти виховної групи №4 (вихователь Лариса Поважняк) працювали з рекомендованою бібліотекарем Оленою Сторожук літературою, а молодші вихованці брали участь у відкритих переглядах книжок з історії українського спорту.
Екскурс проходив за участі автора – архівіста, історика, журналіста - Івана Яремка, розповідь якого присутні слухали, затамувавши подих.
З великим зацікавленням діти переглянули відеоролик з фрагментами фінального матчу на Кубок СРСР (1969 р.), у якому «Карпати» блискуче перемогли. Ця велика перемога львівського футболу, яку досі не перевершено, справила незабутні враження на учасників екскурса.
До снаги прийшлася учням слайд-вікторина з історії українського футболу, беззаперечними лідерами якої стали Андрій Малецький (виховна група №4, вихователь Лариса Поважняк) та Іван Кормош (виховна група№2, вихователь Марія Шумакова). Винагородою переможцям були книжки Івана Яремка з побажаннями від автора юним футболістам.
Захід проведено у рамках місячника українських спортових традицій та обумовлено такими подіями як 50- річчя ФК «Карпати» (18 січня 2013 року) та 120-річчя українського футболу(14 липня 2014 року).
Підготувала Олена Сторожук
 

Купить железобетонные и бетонные лестницы monolit-stair.ru.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!