47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Інтелектуальні баталії футболістів ЛУФК


    Учні сьомого, восьмого і десятого класів відділення футболу Львівського училища фізичної культури взяли участь у літературно-історичному екскурсі «Від «України» до «Карпат»» за книгою Івана Яремка «Сто футболістів Львова /персони львівського футболу/».
Заходу передувала копітка підготовча робота, в ході якої футболісти виховної групи №4 (вихователь Лариса Поважняк) працювали з рекомендованою бібліотекарем Оленою Сторожук літературою, а молодші вихованці брали участь у відкритих переглядах книжок з історії українського спорту.
Екскурс проходив за участі автора – архівіста, історика, журналіста - Івана Яремка, розповідь якого присутні слухали, затамувавши подих.
З великим зацікавленням діти переглянули відеоролик з фрагментами фінального матчу на Кубок СРСР (1969 р.), у якому «Карпати» блискуче перемогли. Ця велика перемога львівського футболу, яку досі не перевершено, справила незабутні враження на учасників екскурса.
До снаги прийшлася учням слайд-вікторина з історії українського футболу, беззаперечними лідерами якої стали Андрій Малецький (виховна група №4, вихователь Лариса Поважняк) та Іван Кормош (виховна група№2, вихователь Марія Шумакова). Винагородою переможцям були книжки Івана Яремка з побажаннями від автора юним футболістам.
Захід проведено у рамках місячника українських спортових традицій та обумовлено такими подіями як 50- річчя ФК «Карпати» (18 січня 2013 року) та 120-річчя українського футболу(14 липня 2014 року).
Підготувала Олена Сторожук
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФКОксана Вацеба взяла участь в обласному семінаріРобимо добро разом!