48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Олімпійська десятка Львівського УФК


Міністерство молоді та спорту України затвердило список кандидатів на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх, які 16-28 серпня 2014р. відбудуться у китайському місті Нанкін.
У списку 196 осіб, 11 з яких представляють Львівщину. 10 з них навчаються і вдосконалюють свою спортивну майстерність у Львівському училищі фізичної культури.
Це, зокрема:
- Роберт Мартон, 11кл., бокс
- Роман Ашарін, 11кл., вільна боротьба
- Сергій Гераймович, 11кл., триатлон
- Надія Луцик, 11кл., легка атлетика
- Ольга Загайська, 10кл., жіноча боротьба
- Мар’яна Колос, 10кл., жіноча боротьба
- Соломія Гнип, 10кл., стрільба з лука
- Павло Коростильов, 10кл., кульова стрільба
- Максим Гаравський, 10кл., фехтування
- Анастасія Боженко, 9кл., жіноча боротьба
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»