47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Олімпійська десятка Львівського УФК


Міністерство молоді та спорту України затвердило список кандидатів на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх, які 16-28 серпня 2014р. відбудуться у китайському місті Нанкін.
У списку 196 осіб, 11 з яких представляють Львівщину. 10 з них навчаються і вдосконалюють свою спортивну майстерність у Львівському училищі фізичної культури.
Це, зокрема:
- Роберт Мартон, 11кл., бокс
- Роман Ашарін, 11кл., вільна боротьба
- Сергій Гераймович, 11кл., триатлон
- Надія Луцик, 11кл., легка атлетика
- Ольга Загайська, 10кл., жіноча боротьба
- Мар’яна Колос, 10кл., жіноча боротьба
- Соломія Гнип, 10кл., стрільба з лука
- Павло Коростильов, 10кл., кульова стрільба
- Максим Гаравський, 10кл., фехтування
- Анастасія Боженко, 9кл., жіноча боротьба
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісу