48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Олімпійська десятка Львівського УФК


Міністерство молоді та спорту України затвердило список кандидатів на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх, які 16-28 серпня 2014р. відбудуться у китайському місті Нанкін.
У списку 196 осіб, 11 з яких представляють Львівщину. 10 з них навчаються і вдосконалюють свою спортивну майстерність у Львівському училищі фізичної культури.
Це, зокрема:
- Роберт Мартон, 11кл., бокс
- Роман Ашарін, 11кл., вільна боротьба
- Сергій Гераймович, 11кл., триатлон
- Надія Луцик, 11кл., легка атлетика
- Ольга Загайська, 10кл., жіноча боротьба
- Мар’яна Колос, 10кл., жіноча боротьба
- Соломія Гнип, 10кл., стрільба з лука
- Павло Коростильов, 10кл., кульова стрільба
- Максим Гаравський, 10кл., фехтування
- Анастасія Боженко, 9кл., жіноча боротьба
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!