47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У ЛУФК стартував проект «Лиш боротись – значить жить!» до 105-ї річниці від дня народження С.Бандери


    Ця акція передбачає ряд заходів мистецького, інформаційно-просвітницького, аналітично-дискусійного спрямування, а також зустрічі з цікавими людьми. Завідувач бібліотекою Олена Сторожук провела презентацію проекту, ознайомивши присутніх з метою, планом реалізації та добіркою рекомендованої літератури.
Насамперед, усім бажаючим гостинно відчинила двері мистецька світлиця «Народ-герой героїв появляє». Вихователь Світлана Волянюк представила поетичну збірку Розалії Тарнавської «Здобути волю поклялись». Активність у літературних читаннях виявили учні виховних груп № 5 (вихователь Стефанія Статкевич) Дмитро Присяжнюк, Віталій Проць, Олександр Рябчук, Владислав Дворовенко та № 9 ( вихователь Світлана Волянюк ) Тамара Рускан, Вікторія Крисюк. Зворушила виконанням повстанських пісень гостя свята Уляна Мартин, випускниця музичної школи ім. М.Колесси. Присутніх полонила атмосфера української патріотичної поезії та музики.
Дороговказом для вихованців пролунав улюблений вірш Степана Бандери «Хто ти, сестро молода?» у виконанні Владислава Дворовенка. Окрасою завершального акорду спілкування були вихованки відділення легкої атлетики з піснею « Цей край, де я родилась і живу».
Запрошуємо усіх небайдужих до української історії на наступний захід проекту – перегляд та обговорення кінофільмів Вахтанга Кіпіані «Великі українці. Степан Бандера» та Влада Гелло «Три любові Степана Бандери», який відбудеться 21 січня 2014 року о 19 год. 30 хв. у гуртожитку училища.
Підготувала Олена Сторожук             
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісу