48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Неможливо перемогти ідею, час якої настав»


Саме ці слова Степана Бандери стали лейтмотивом інтерактивного обговорення документальних стрічок Вахтанга Кіпіані «Степан Бандера. Великі українці» та Влада Гелло «Три любові Степана Бандери», до якого долучились учні Львівського училища фізичної культури з виховних груп № 5 (вихователь Стефанія Статкевич), № 6 (вихователі Лариса Замлинська, Христина Черечіна), № 7 (вихователь Наталія Дука), № 9 (вихователь Світлана Волянюк).
Обмін думками відбувався між «жовтим» та «синім» секторами під проводом Валентини Фроляк і Дмитра Присяжнюка. Кожен сектор презентував власне бачення переглянутих фільмів та підготував запитання супротивникам. Під час роботи у режимі «вільний мікрофон» визначились беззаперечні лідери: Володимир Сержантов, Ярослав Жеребило та Вікторія Крисюк у «жовтому» секторі, Дмитро Присяжнюк, Альона Селіванова, Юлія Бойчук у «синьому». В результаті «сині» лідирували з перевагою у чотири бали. Щирі емоції об’єднали суперників на фінальній світлині.
У ході обговорення вихованці училища сповна реалізували уміння критично мислити, опрацьовувати інформацію, використовувати набуті знання для творчого розв’язання завдань.
Захід відбувся у межах проекту « Лиш боротись – значить жить!» до 105-ї річниці від часу народження Степана Бандери.
Підготувала Олена Сторожук

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області