47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Неможливо перемогти ідею, час якої настав»


Саме ці слова Степана Бандери стали лейтмотивом інтерактивного обговорення документальних стрічок Вахтанга Кіпіані «Степан Бандера. Великі українці» та Влада Гелло «Три любові Степана Бандери», до якого долучились учні Львівського училища фізичної культури з виховних груп № 5 (вихователь Стефанія Статкевич), № 6 (вихователі Лариса Замлинська, Христина Черечіна), № 7 (вихователь Наталія Дука), № 9 (вихователь Світлана Волянюк).
Обмін думками відбувався між «жовтим» та «синім» секторами під проводом Валентини Фроляк і Дмитра Присяжнюка. Кожен сектор презентував власне бачення переглянутих фільмів та підготував запитання супротивникам. Під час роботи у режимі «вільний мікрофон» визначились беззаперечні лідери: Володимир Сержантов, Ярослав Жеребило та Вікторія Крисюк у «жовтому» секторі, Дмитро Присяжнюк, Альона Селіванова, Юлія Бойчук у «синьому». В результаті «сині» лідирували з перевагою у чотири бали. Щирі емоції об’єднали суперників на фінальній світлині.
У ході обговорення вихованці училища сповна реалізували уміння критично мислити, опрацьовувати інформацію, використовувати набуті знання для творчого розв’язання завдань.
Захід відбувся у межах проекту « Лиш боротись – значить жить!» до 105-ї річниці від часу народження Степана Бандери.
Підготувала Олена Сторожук

http://zooznijka.com.ua/ зоомагазин zoos интернет.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор