47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Неможливо перемогти ідею, час якої настав»


Саме ці слова Степана Бандери стали лейтмотивом інтерактивного обговорення документальних стрічок Вахтанга Кіпіані «Степан Бандера. Великі українці» та Влада Гелло «Три любові Степана Бандери», до якого долучились учні Львівського училища фізичної культури з виховних груп № 5 (вихователь Стефанія Статкевич), № 6 (вихователі Лариса Замлинська, Христина Черечіна), № 7 (вихователь Наталія Дука), № 9 (вихователь Світлана Волянюк).
Обмін думками відбувався між «жовтим» та «синім» секторами під проводом Валентини Фроляк і Дмитра Присяжнюка. Кожен сектор презентував власне бачення переглянутих фільмів та підготував запитання супротивникам. Під час роботи у режимі «вільний мікрофон» визначились беззаперечні лідери: Володимир Сержантов, Ярослав Жеребило та Вікторія Крисюк у «жовтому» секторі, Дмитро Присяжнюк, Альона Селіванова, Юлія Бойчук у «синьому». В результаті «сині» лідирували з перевагою у чотири бали. Щирі емоції об’єднали суперників на фінальній світлині.
У ході обговорення вихованці училища сповна реалізували уміння критично мислити, опрацьовувати інформацію, використовувати набуті знання для творчого розв’язання завдань.
Захід відбувся у межах проекту « Лиш боротись – значить жить!» до 105-ї річниці від часу народження Степана Бандери.
Підготувала Олена Сторожук

http://zooznijka.com.ua/ зоомагазин zoos интернет.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісуПідсумки тижня історії у ЛУФК