48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Троє вихованців ЛУФК візьмуть участь у ХХІІ зимових Олімпійських іграх у Сочі


      43 спортсмени представлятимуть Україну на ХХІІ зимових Олімпійських іграх у Сочі.
Наші спортсмени будуть виступати у 9 видах спорту з 15и, що є у олімпійській програмі. У тому числі, у біатлоні 11 осіб, лижних гонках – 7, фігурному катанні – 6, фрістайлі – 6, санному спорті – 6, гірськолижному спорті – 2, сноубордингу – 2, лижному двоборстві – 1, шорт-треці – 1.
Санкарі Роман Захарків, Олена Стецків, Олена Шхумова є вихованцями та недавніми випускниками Львівського училища фізичної культури.
Нагадаємо, що Ігри у Сочі пройдуть з 7 до 23 лютого 2014р.
Змагання з санного спорту відбудуться 8-13 лютого. 8-9 лютого змагатимуться чоловіки на одномісних санях (А.Кісь, А.Мандзій), 10-11 – жінки (О.Стецків, О.Шхумова), 12 – чоловіки (Р.Захарків/О.Оболончик), 13 – естафетна гонка.
Розклад заїздів за участю вихованців ЛУФК:
10 лютого, 1745О.Стецків, О.Шхумова (І, ІІ з’їзди);
11 лютого, 1730О.Стецків, О.Шхумова (ІІІ, Із’їзди);
12 лютого, 1715Р.Захарків (І, ІІ з’їзди);
13 лютого, 1915 – естафетна гонка (О.Шхумова або О.Стецків, Р.Захарків).
Примітка: час змагань - київський.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!