Непрофільні види : Тетяна Лавренчук – найкраща спортсменка ЛУФК

Спортивно-методична рада Львівського училища фізичної культури визначила «десятку» кращих спортсменів училища за підсумками 2013 спортивного року.
Найкращою спортсменкою року ЛУФК визначена випускниця 2013р., борчиня Тетяна Лавренчук.
Минулий рік був напрочуд вдалим для молодої талановитої спортсменки. На дебютному для себе чемпіонаті Європи у Тбілісі Таня виборола бронзову нагороду, а на чемпіонаті світу у Будапешті зупинилась за крок від п’єдесталу і посіла 5 місце. У жовтні Таня відібралась у збірну світу для участі у ІІ Всесвітніх іграх з бойових мистецтв, які проходили у Санкт-Петербурзі. У фінальній зустрічі збірна світу поступилась збірній Росії і Тетяна Лавренчук стала срібною лауреаткою цього світового форуму. І, нарешті, за результатами сезону 2013р. Лавренчук посіла п’яту сходинку світового рейтингу борчинь у ваговій категорії до 59кг.
Друге місце у рейтингу посів учень 11 класу відділення боксу Роберт Мартон.
2013р. Роберт не знав гіркоти поразок – він переміг на юніорському чемпіонаті України, турнірі найсильніших боксерів України, міжнародних турнірах у Росії, Азербайджані, а на завершення сезону став чемпіоном світу серед юніорів.
Третя у рейтингу ще одна талановита борчиня, студентка ІІІ курсу Ліля Горішна. Минулого сезону Ліля стала бронзовою призеркою юніорських чемпіонатів Європи та світу, срібною лауреаткою Київського міжнародного турніру та Кубку Європейських націй, увійшла у національну збірну команду України з жіночої боротьби і сьогодні претендує на лідерство у ній у новій олімпійській ваговій категорії до 53кг.
Четверту сходинку рейтингу посіла випускниця 2013р., член національної збірної команди України з фехтування на шпагах Ксенія Пантелєєва. Як відомо, впродовж двох попередніх років Ксеня очолювала шкільний рейтинг. І минулий рік для Пантелєєвої був достатньо успішним. Ксеня здобула «бронзу» юніорського чемпіонату Європи та Всесвітньої універсіади, стала срібною лауреаткою етапу Кубка світу у Ріо-де-Жанейро, посіла 5 місце на дорослому чемпіонаті Європи і 6 – на чемпіонаті світу.
П’ятий у рейтингу веслувальник, студент ІІ курсу Тарас Міщук. Тарас в училищі другий рік, на навчання приїхав з м.Дубно Рівненської обл. І відразу до нього прийшли вагомі результати. 2013р. Тарас Міщук став срібним призером юніорського чемпіонату Європи та бронзовим – юніорського чемпіонату світу. Обидві нагороди Тарас виборов у каное-двійці разом із своїм сталим напарником, івано-франківчанином Михайлом Мандзюком.
На шосте місце у рейтингу тренерська рада поставила учня 10 класу Павла Коростильова. Павло займається кульовою стрільбою, його спеціалізація – пістолет. Впродовж минулого року Павло Коростильов 5 разів піднімався на європейський юніорський подіум – в його активі 1 золота, 2 срібні, 2 бронзові європейські нагороди, а в додачу ще й світовий юніорський рекорд у вправі МП-5.
Подальші місця у рейтингу кращих спортсменів ЛУФК посіли:
7. Вірт Вікторія (ІІ курс) – бронзова призерка чемпіонату світу з боксу серед молоді.
8. Ігор Кізима (11 клас) – чотириразовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішені серед юніорів.
9. Анастасія Горлова (ІІ курс) – срібна призерка чемпіонату Європи з веслування на байдарках серед юніорок.
та Роман Гладиш (І курс) – срібний призер чемпіонату Європи з велоперегонів на треку серед юніорів.
10. Оксана Лівач (11 клас) – срібна призерка чемпіонату Європи та чемпіонка світу з боротьби у віковій категорії кадетів.

Підсумки тижня історії та правознавстваМовно-історичний квіз «Без минулого немає майбутнього» Профорієнтація з Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологійШевченківські дніКолектив коледжу щиро вітає директора Андрія Михайловича Окопного з днем народження!"В імені її - всі барви України"Вічна пам’ять та співчуття рідним та близькимМовно - історичний урок - квіз «З Україною в серці»Екскурсія до «Музею скла»Вшанування пам'яті Героя України АНАТОЛІЯ ЖАЛОВАГИКЗ ЛОР ЛЬВІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ – ПЕРШИЙ СЕРЕД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ!Юні футболісти на премєрі фільму "Чому я живий"Акція "Зігрій воїна"День Соборності УкраїниВипускника коледжу відділення легкої атлетики, Свища Ярослава Степановича призначено ректором ЛДУФК