48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Віталій Вергелес – найпопулярніший випускник ЛУФК


        Вже традиційно поруч з визначенням кращого спортсмена року спортивно-методична рада Львівського училища фізичної культури склала десятку найпопулярніших випускників закладу за підсумками 2013 року.
Очолив «десятку» веслувальник Віталій Вергелес (вип. 2007р.). Минулий рік був успішним для Віталія. Він став бронзовим призером чемпіонату Європи, переможцем і срібним лауреатом Всесвітньої універсіади, посів 5 місце на чемпіонаті світу і, як підсумок, відзначений державною нагородою - орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
Друга у рейтингу – борчиня Ірина Гусяк (вип. 2010р.). Іра також провела вдалий сезон. Вона стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи та п’ятою лауреаткою чемпіонату світу, на Всесвітній універсіаді посіла ІІ місце, виборола бронзову медаль на фіналі Голден Гран Прі FILA. За високі спортивні досягнення Ірина Гусяк нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня.
Третій за популярністю стрілець Роман Бондарук (вип. 1992р.). Роман зібрав колекцію нагород європейського чемпіонату: 1 золоту, 2 срібних, 1 бронзову, став срібним призером етапу Кубка світу у Форт-Бенінгу (США) та бронзовим – у Мюнхені. У фіналі Кубка світу Роман Бондарук на сьомій позиції. І, врешті, 2013р. Роману Бондаруку присвоєне високе звання «Заслужений майстер спорту України».
На четвертому місці ще одна борчиня, колишня однокурсниця Ірини Гусяк Юлія Благіня. Як і Іра, Юля у минулому сезоні стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи та п’ятою лауреаткою світового борцівського форуму, на Всесвітній універсіаді і на етапі Голден Гран Прі FILA у Красноярську посіла ІІІ місце.
Слідом за Благінею розмістилася молода талановита представниця велотрекового спорту Тетяна Клімченко (вип. 2011р.). 2013р. Таня стрімко увірвалася у світову велоеліту і на етапах Кубка світу у Мексиці та Англії посіла ІІ та ІІІ місця відповідно. На чемпіонаті Європи у Клімченко четвертий результат.
Подальші місця посіли:
6. Катерина Палеха (вип. 1999р.) – чемпіонка Європи зі стрільби з лука у приміщенні та переможниця зимового Гран Прі Європи, заслужений майстер спорту.
7. Лариса Скоблюк (вип. 2010р.) – чемпіонка Європи та срібна призерка чемпіонату світу з боротьби серед юніорів.
8. Анфіса Почкалова (вип. 2009р.) – бронзова призерка Всесвітньої універсіади та етапів Кубка світу у Катарі і Барселоні, срібна – світового Кубка у Бразилії, п’ята лауреатка чемпіонату Європи та шоста – чемпіонату світу з фехтування.
9. Анастасія Івченко (вип. 2012р.) – подруга Почкалової по національній збірній з фехтування на шпагах. Як і Анфіса, Настя 2013р. стала бронзовою призеркою Всесвітньої універсіади, етапів Кубка світу у Катарі та Іспанії, срібною – у Ріо-де-Жанейро, посіла 5 місце на чемпіонаті Європи та 6е – на чемпіонаті світу у командних змаганнях.
10. Василь Шуптар (вип. 2011р.) – бронзовий призер Всесвітньої універсіади та Кубка європейський націй з вільної боротьби.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Знайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе