47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Зустріч учнів ЛУФК в історичній студії


Черговий етап проекту до 105-х роковин з дня народження Степана Бандери зібрав учнів Львівського училища фізичної культури у історичній студії «Степан Бандера – Людина. Патріот. Герой», де працювали дослідники - Анастасія Кузьма та Тамара Рускан, аналітики – Альона Шевченко і Вікторія Крисюк (виховна група №9, вихователь Світлана Волянюк), архівісти – Денис Карімов, Дмитро Присяжнюк (виховна група №5, вихователь Стефанія Статкевич).
Попередньо опрацювавши літературні та інтернет-джерела, дослідники провели екскурс сторінками життєпису Провідника Організації українських націоналістів, аналітики окреслили чинники, під впливом яких формувались його національна свідомість, активна життєва позиція, політичні переконання. Архівісти представили добірку відеодокументів, взявши за основу кінострічку Віктора Швеця і Тараса Ткаченка « Степан Бандера. Ціна свободи».
Робота у студії завершилась інтелектуальною естафетою, в якій перемогла ланка Дмитра Присяжнюка з перевагою у 0,5 бали. Слід відзначити і ланку Юлії Плетникової за самовіддану боротьбу та волю до перемоги.
Підбиваючи підсумки, учасники зустрічі одностайно підтримали думку онука Степана Бандери: «Кожен має право на власну позицію. Чим далі відходимо в майбутнє, тим світлішим стає минуле. Не нам судити наших дідів. Ми тільки можем постаратися їх зрозуміти. Бо нам, онукам, жити у спільному домі».
Підготувала Олена Сторожук

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісуПідсумки тижня історії у ЛУФК