48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Зустріч учнів ЛУФК в історичній студії


Черговий етап проекту до 105-х роковин з дня народження Степана Бандери зібрав учнів Львівського училища фізичної культури у історичній студії «Степан Бандера – Людина. Патріот. Герой», де працювали дослідники - Анастасія Кузьма та Тамара Рускан, аналітики – Альона Шевченко і Вікторія Крисюк (виховна група №9, вихователь Світлана Волянюк), архівісти – Денис Карімов, Дмитро Присяжнюк (виховна група №5, вихователь Стефанія Статкевич).
Попередньо опрацювавши літературні та інтернет-джерела, дослідники провели екскурс сторінками життєпису Провідника Організації українських націоналістів, аналітики окреслили чинники, під впливом яких формувались його національна свідомість, активна життєва позиція, політичні переконання. Архівісти представили добірку відеодокументів, взявши за основу кінострічку Віктора Швеця і Тараса Ткаченка « Степан Бандера. Ціна свободи».
Робота у студії завершилась інтелектуальною естафетою, в якій перемогла ланка Дмитра Присяжнюка з перевагою у 0,5 бали. Слід відзначити і ланку Юлії Плетникової за самовіддану боротьбу та волю до перемоги.
Підбиваючи підсумки, учасники зустрічі одностайно підтримали думку онука Степана Бандери: «Кожен має право на власну позицію. Чим далі відходимо в майбутнє, тим світлішим стає минуле. Не нам судити наших дідів. Ми тільки можем постаратися їх зрозуміти. Бо нам, онукам, жити у спільному домі».
Підготувала Олена Сторожук

Фридом финанс отзывы о работодателе от сотрудников www.business-top.info.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

П’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоє