47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Зустріч учнів ЛУФК в історичній студії


Черговий етап проекту до 105-х роковин з дня народження Степана Бандери зібрав учнів Львівського училища фізичної культури у історичній студії «Степан Бандера – Людина. Патріот. Герой», де працювали дослідники - Анастасія Кузьма та Тамара Рускан, аналітики – Альона Шевченко і Вікторія Крисюк (виховна група №9, вихователь Світлана Волянюк), архівісти – Денис Карімов, Дмитро Присяжнюк (виховна група №5, вихователь Стефанія Статкевич).
Попередньо опрацювавши літературні та інтернет-джерела, дослідники провели екскурс сторінками життєпису Провідника Організації українських націоналістів, аналітики окреслили чинники, під впливом яких формувались його національна свідомість, активна життєва позиція, політичні переконання. Архівісти представили добірку відеодокументів, взявши за основу кінострічку Віктора Швеця і Тараса Ткаченка « Степан Бандера. Ціна свободи».
Робота у студії завершилась інтелектуальною естафетою, в якій перемогла ланка Дмитра Присяжнюка з перевагою у 0,5 бали. Слід відзначити і ланку Юлії Плетникової за самовіддану боротьбу та волю до перемоги.
Підбиваючи підсумки, учасники зустрічі одностайно підтримали думку онука Степана Бандери: «Кожен має право на власну позицію. Чим далі відходимо в майбутнє, тим світлішим стає минуле. Не нам судити наших дідів. Ми тільки можем постаратися їх зрозуміти. Бо нам, онукам, жити у спільному домі».
Підготувала Олена Сторожук

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор