48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Зустріч учнів ЛУФК в історичній студії


Черговий етап проекту до 105-х роковин з дня народження Степана Бандери зібрав учнів Львівського училища фізичної культури у історичній студії «Степан Бандера – Людина. Патріот. Герой», де працювали дослідники - Анастасія Кузьма та Тамара Рускан, аналітики – Альона Шевченко і Вікторія Крисюк (виховна група №9, вихователь Світлана Волянюк), архівісти – Денис Карімов, Дмитро Присяжнюк (виховна група №5, вихователь Стефанія Статкевич).
Попередньо опрацювавши літературні та інтернет-джерела, дослідники провели екскурс сторінками життєпису Провідника Організації українських націоналістів, аналітики окреслили чинники, під впливом яких формувались його національна свідомість, активна життєва позиція, політичні переконання. Архівісти представили добірку відеодокументів, взявши за основу кінострічку Віктора Швеця і Тараса Ткаченка « Степан Бандера. Ціна свободи».
Робота у студії завершилась інтелектуальною естафетою, в якій перемогла ланка Дмитра Присяжнюка з перевагою у 0,5 бали. Слід відзначити і ланку Юлії Плетникової за самовіддану боротьбу та волю до перемоги.
Підбиваючи підсумки, учасники зустрічі одностайно підтримали думку онука Степана Бандери: «Кожен має право на власну позицію. Чим далі відходимо в майбутнє, тим світлішим стає минуле. Не нам судити наших дідів. Ми тільки можем постаратися їх зрозуміти. Бо нам, онукам, жити у спільному домі».
Підготувала Олена Сторожук

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області