47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : 40 вихованців ЛУФК – кандидати на участь у Іграх ХХХІ олімпіади


Міністерство молоді та спорту України затвердило список спортсменів, які включені до числа кандидатів на участь у Іграх ХХХІ олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія).
На загал, у списку 608 атлетів з 29 видів спорту. Усі спортсмени поділені на 3 групи: елітна, провідна та перспективна. У числі кандидатів на ХХХІ Олімпійські ігри 40 вихованців Львівського училища фізичної культури, з них 14 - у елітній групі. Приємно, що 10 осіб ще навчаються в училищі.

 
Повний список вихованців ЛУФК, які включені кандидатами на участь у ХХХІ Олімпійських іграх:
 
 
з/п
Прізвище та ім’я
спортсмена
Дата
нар.
Рік випус-
ку
або
навча-
ння
вид
спорту
вид
прогр-
ми
Вчителі,
які
тренували
у ЛУФК
 
 
 елітна група
1.
Мартон Роберт
28.02.1997
11
бокс
75 кг
Леус О.І.
2.
Гусяк Ірина
30.04.1990
2010
вільна
боротьба
58 кг
  Скобельський О.З.
3.
Лавренчук Тетяна
03.03.1993
2013
вільна
боротьба
63 кг
Сазонов О.П.
4.
Благіня Юлія
21.02.1990
2010
вільна
боротьба
53 кг
Сазонов О.П.
5.
Грачов Дмитро
05.12.1983
2001
стрільба з
лука
ком.
   Михайленко Н.Д.,
Михайленко В.А.
6.
Івашко Маркіян
15.05.1979
1996
стрільба з
лука
ком.
Образцова Т.О.
7.
Бондарук Роман
20.06.1974
1992
кульова
стрільба
пістолет
Сікорський В.М.
8.
Юнес Клод
09.07.1989
2009
фехтування
рапіра
Гаравський С.А.
9.
Пантєлєєва Ксенія
11.05.1994
2013
фехтування
шпага
Орліковський А.
10.
Почкалова Анфіса
01.03.1990
2009
фехтування
шпага
Орліковський А.
11.
Івченко Анастасія
13.12.1992
2012
фехтування
шпага
Орліковський А.
12.
Сенюта Олександра
20.04.1991
2011
фехтування
рапіра
Волкова В.Л.
13.
Шемякіна Яна
05.01.1986
2006
фехтування
шпага
Орліковський А.
14.
Стуй Христина
03.02.1988
2005
легка
атлетика
естафета
Черних В.М.
Федоренко В.Ф.
 
 
провідна група
15.
Палеха Катерина
20.09.1980
1999
стрільба з
лука
ком.
Образцова Т.О.
16.
Новокшонов Олексій
13.06.1991
2013
бокс
81 кг
  Шевадзуцький З.С.
Леус О.І.
17.
Квятковський Андрій
02.02.1990
2007
вільна
боротьба
66 кг
Дух І.Г.
18.
Петрів Іван
07.10.1992
2012
вільна
боротьба
66 кг
Дух І.Г.
19.
Горішна Лілія
26.12.1994
ІІІ
вільна
боротьба
53 кг
Раковський О.Г.
20.
Скоблюк Лариса
02.03.1993
2010
вільна
боротьба
55 кг
Сазонов О.П.
21.
Федоришин Василь
31.03.2013
1998
вільна
боротьба
61 кг
Дух І.Г.
22.
Нагірна Анна
30.09.1988
2005
велоспорт
ком.гонка
Павленко О.Г.
Романенков В.О.
23.
Бідняк Іван
01.10.1985
2003
кульова
стрільба
пістолет
Березнюк Г.П.
24.
Марченко Вероніка
03.04.1993
2011
стрільба з
лука
ком.
Шевченко О.Ф.
Колядінцева С.О.
25.
Тарновський Олег
10.04.1992
2009
веслування
С-4 1000м
Поцюрко М.С.
 
 
 перспективна група
26.
Шуптар Василь
27.01.1991
2011
вільна
боротьба
61 кг
Раковський О.Г.
27.
Гергель Оксана
20.06.1994
2011
вільна
боротьба
63 кг
Пістун А.І.
28.
Клімченко Тетяна
08.05.1994
2011
велоспорт
омніум
Каргут А.С.
29.
Гладиш Роман
12.10.1995
І
велоспорт
парна гонка
Каргут А.С.
30.
Вергелес Віталій
15.11.1989
2007
веслування
С-4 1000м
Поцюрко М.С.
31.
Дутчак Роман
03.04.1995
ІІ
веслування
С-4 1000м
Поцюрко М.С.
32.
Міщук Тарас
22.07.1995
ІІ
веслування
С-2 1000м
Поцюрко М.С.
33.
Горлова Анастасія
02.02.1995
ІІ
веслування
К-1 200м
Поцюрко Н.В.
34.
Асланян Олександра
18.10.1996
2010
художня гімнастика
групові
вправи
Кравченко О.О.
35.
Городиський Богдан
18.05.1994
ІІІ
легка
атлетика
1500м
Сташків М.В.
36.
Дем’янюк Дмитро
30.06.1983
2000
легка
атлетика
висота
Лебедюк В.І.
37.
Гнип Соломія
09.10.1997
10
стрільба з лука
ком.
Шевченко О.Ф.
Колядінцева С.О.
38.
Коростильов Павло
05.11.1997
10
кульова
стрільба
пістолет
Коростильова В.І.
39.
Федечко Юрій
15.08.1992
2012
п’ятиборство
естафета
Роговенко Н.М.
40.
Вірт Вікторія
05.07.1995
ІІ
бокс
54 кг
Леус О.І.
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Непрофільні види

Непрофільні види

Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти