48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Пам’ять вписана в історичну спадщину


     Учні Львівського училища фізичної культури, реалізуючи проект до 105-ї річниці з дня народження Степана Бандери, відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» та засвітили жалобну свічку пам’яті біля монумента «Жертвам комуністичних злочинів». Екскурсія не лише духовно та інтелектуально збагатила вихованців, а й залишила в них шокуючі, незабутні враження...
Володимир Сержантов, учень 9-В класу : « Ми сповна відчули силу духу українців, яких катували і знищували тут. Моторошно було слухати розповідь екскурсовода про злочини, що коїлись за цими мурами».
Альона Шевченко, учениця 9-А класу: «Імена, імена...Безліч імен, за якими понівечені людські життя. А ще – цифри, фотодокументи... Важко уявити, що за ними – живі люди, безліч безневинно загиблих. Вразила також копітка, подвижницька робота працівників музею по відновленню історичної правди».
Степан Леус, учень 11-А класу: «У цій тюрмі перебували свого часу Степан Бандера, Ярослав Стецько, Микола Лебідь, згодом утримувались шістдесятники. Від покоління до покоління передавалась естафета нескореності та мужності українців. А ще цікаво було побачити відзнаки товариств «Сокіл», «Січ», « Пласт», Українських січових стрільців, Української галицької армії, Збройних сил УНР тощо. Ми наживо доторкнулись до історії України, серцем відчули героїчну звитягу наших предків».
Покинувши цю територію болю, діти запалили свічку пам’яті  біля монумента « Жертвам комуністичних злочинів» та згадали імена тих, хто вплів свої долі в долю України, поклавши життя на вівтар Незалежності.
Урочисто пролунало: «Слава Україні! Героям слава!»
     Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!