48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Пам’ять вписана в історичну спадщину


     Учні Львівського училища фізичної культури, реалізуючи проект до 105-ї річниці з дня народження Степана Бандери, відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» та засвітили жалобну свічку пам’яті біля монумента «Жертвам комуністичних злочинів». Екскурсія не лише духовно та інтелектуально збагатила вихованців, а й залишила в них шокуючі, незабутні враження...
Володимир Сержантов, учень 9-В класу : « Ми сповна відчули силу духу українців, яких катували і знищували тут. Моторошно було слухати розповідь екскурсовода про злочини, що коїлись за цими мурами».
Альона Шевченко, учениця 9-А класу: «Імена, імена...Безліч імен, за якими понівечені людські життя. А ще – цифри, фотодокументи... Важко уявити, що за ними – живі люди, безліч безневинно загиблих. Вразила також копітка, подвижницька робота працівників музею по відновленню історичної правди».
Степан Леус, учень 11-А класу: «У цій тюрмі перебували свого часу Степан Бандера, Ярослав Стецько, Микола Лебідь, згодом утримувались шістдесятники. Від покоління до покоління передавалась естафета нескореності та мужності українців. А ще цікаво було побачити відзнаки товариств «Сокіл», «Січ», « Пласт», Українських січових стрільців, Української галицької армії, Збройних сил УНР тощо. Ми наживо доторкнулись до історії України, серцем відчули героїчну звитягу наших предків».
Покинувши цю територію болю, діти запалили свічку пам’яті  біля монумента « Жертвам комуністичних злочинів» та згадали імена тих, хто вплів свої долі в долю України, поклавши життя на вівтар Незалежності.
Урочисто пролунало: «Слава Україні! Героям слава!»
     Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Вітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання