48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Зродились ми великої години»


    У Львівському училищі фізичної культури відбулась презентація кінострічки «Історія однієї криївки», створеної громадською організацією «Пам’ять». Фільм представив голова цієї організації Любомир Горбач. Учасники заходу мали змогу побачити історичні передумови формування та перегорнути сторінки героїчної боротьби Української повстанської армії, яка боронила свою землю від окупантів.
Крім того вихованці дізнались про діяльність громадської організації  «Пам’ять», яка займається пошуком жертв другої світової війни, реконструкцією різноманітних історичних подій тощо. Також увазі присутніх було представлено однострої та зброю Української повстанської армії. Усе це викликало жваве зацікавлення вихованців та, безперечно, слугуватиме кращому пізнанню історії рідного краю.
Любомир Горбач подарував бібліотеці Львівського училища фізичної культури книгу Ігора Марчука «Сотник УПА Петро Гудзоватий – «Очеретенко».
Зустріч продовжила низку заходів проекту «Лиш боротись – значить жить!» до 105-ї річниці з дня народження Степана Бандери.
   Фотозвіт про цю подію дивіться у Галереї (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Pamjat.html)
     Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»