48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Зродились ми великої години»


    У Львівському училищі фізичної культури відбулась презентація кінострічки «Історія однієї криївки», створеної громадською організацією «Пам’ять». Фільм представив голова цієї організації Любомир Горбач. Учасники заходу мали змогу побачити історичні передумови формування та перегорнути сторінки героїчної боротьби Української повстанської армії, яка боронила свою землю від окупантів.
Крім того вихованці дізнались про діяльність громадської організації  «Пам’ять», яка займається пошуком жертв другої світової війни, реконструкцією різноманітних історичних подій тощо. Також увазі присутніх було представлено однострої та зброю Української повстанської армії. Усе це викликало жваве зацікавлення вихованців та, безперечно, слугуватиме кращому пізнанню історії рідного краю.
Любомир Горбач подарував бібліотеці Львівського училища фізичної культури книгу Ігора Марчука «Сотник УПА Петро Гудзоватий – «Очеретенко».
Зустріч продовжила низку заходів проекту «Лиш боротись – значить жить!» до 105-ї річниці з дня народження Степана Бандери.
   Фотозвіт про цю подію дивіться у Галереї (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Pamjat.html)
     Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!