47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК зустрілись з Героєм України Юрієм Шухевичем


 Присутні в аудиторії учні дев’ятих та одинадцятих класів Львівського училища фізичної культури стоячи, оплесками зустріли Юрія Шухевича, сина Головного командира Української повстанської армії генерал-хорунжого Романа Шухевича (Тараса Чупринки), висловлюючи глибоку повагу людині, яка «вела високовольтну лінію духу» через усе своє життя.
Спілкування, присвячене діяльності Провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери та героїчній боротьбі Української повстанської армії, поступово перейшло у площину сучасності. Пан Юрій відповів на запитання учнів та педагогів, побажав усім гідного життя у демократичній та процвітаючій Україні.
Зустріч супроводжувалась читанням патріотичної поезії та виконанням пісень про Україну, Українську повстанську армію. Свої виступи діти присвятили  героям України усіх часів, від минувшини до сьогодення.
Спогади про цю подію залишаться не лише на світлинах, але й, безперечно, в душах тих, хто мав щасливу нагоду спілкуватись, слухати настанови і поради цієї непересічної людини – Героя України Юрія Шухевича.
Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор