47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК зустрілись з Героєм України Юрієм Шухевичем


 Присутні в аудиторії учні дев’ятих та одинадцятих класів Львівського училища фізичної культури стоячи, оплесками зустріли Юрія Шухевича, сина Головного командира Української повстанської армії генерал-хорунжого Романа Шухевича (Тараса Чупринки), висловлюючи глибоку повагу людині, яка «вела високовольтну лінію духу» через усе своє життя.
Спілкування, присвячене діяльності Провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери та героїчній боротьбі Української повстанської армії, поступово перейшло у площину сучасності. Пан Юрій відповів на запитання учнів та педагогів, побажав усім гідного життя у демократичній та процвітаючій Україні.
Зустріч супроводжувалась читанням патріотичної поезії та виконанням пісень про Україну, Українську повстанську армію. Свої виступи діти присвятили  героям України усіх часів, від минувшини до сьогодення.
Спогади про цю подію залишаться не лише на світлинах, але й, безперечно, в душах тих, хто мав щасливу нагоду спілкуватись, слухати настанови і поради цієї непересічної людини – Героя України Юрія Шухевича.
Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісуПідсумки тижня історії у ЛУФК