48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК зустрілись з Героєм України Юрієм Шухевичем


 Присутні в аудиторії учні дев’ятих та одинадцятих класів Львівського училища фізичної культури стоячи, оплесками зустріли Юрія Шухевича, сина Головного командира Української повстанської армії генерал-хорунжого Романа Шухевича (Тараса Чупринки), висловлюючи глибоку повагу людині, яка «вела високовольтну лінію духу» через усе своє життя.
Спілкування, присвячене діяльності Провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери та героїчній боротьбі Української повстанської армії, поступово перейшло у площину сучасності. Пан Юрій відповів на запитання учнів та педагогів, побажав усім гідного життя у демократичній та процвітаючій Україні.
Зустріч супроводжувалась читанням патріотичної поезії та виконанням пісень про Україну, Українську повстанську армію. Свої виступи діти присвятили  героям України усіх часів, від минувшини до сьогодення.
Спогади про цю подію залишаться не лише на світлинах, але й, безперечно, в душах тих, хто мав щасливу нагоду спілкуватись, слухати настанови і поради цієї непересічної людини – Героя України Юрія Шухевича.
Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області