48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Спорт гартує націю»


   Саме над цією темою працювали спортсменки Львівського училища фізичної культури (виховна група №9, вихователь Волянюк С.М.) впродовж проекту «Лиш боротись - значить жить», накопичуючи інформацію з різноманітних джерел: друкованих та інтернет-видань, музейних експозицій, зустрічей з цікавими людьми, кінострічок.
За підсумками цієї роботи було проведено інформаційно-аналітичну годину, під час якої Альона Шевченко, Дарина Туровчук, Анастасія Кузьма розповіли, що національна ідея Івана Боберського, Батька української фізичної культури, мала неабиякий вплив на такі знакові постаті нашої історії як Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич.
Зокрема, велику увагу спорту приділяв Головний командир Української повстанської  армії Роман Шухевич. Він добре грав у баскетбол, волейбол і футбол, займався бігом, плаванням, лижним та планерним спортом. На Запорозьких іграх 1923 р. у Львові Роман Шухевич зумів поставити рекорди у бігу з перешкодами на 400 метрів і у плаванні на 100 метрів. Провідник Організації українських націоналістів Степан Бандера був активним членом «Пласту», спортових товариств «Сокіл» та «Луг» попри вроджену хворобу – туберкульоз колінних суглобів.
Але особливо вразила присутніх розповідь Яни Сороки про одного із кращих боксерів Європи Осипа Хому, який переміг олімпійського чемпіона з боксу Герберта Рунге. За покликом серця Осип став командиром Української повстанської армії, тому що не міг бути осторонь визвольної боротьби українців.
Вихователь Світлана Волянюк, узагальнюючи розповіді дівчат, зазначила: «Сучасні спортсмени мають ставити життя цих людей собі за приклад, треба вчитися у них незламності духу, патріотизму і твердої віри».
Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Вітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання