47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Спорт гартує націю»


   Саме над цією темою працювали спортсменки Львівського училища фізичної культури (виховна група №9, вихователь Волянюк С.М.) впродовж проекту «Лиш боротись - значить жить», накопичуючи інформацію з різноманітних джерел: друкованих та інтернет-видань, музейних експозицій, зустрічей з цікавими людьми, кінострічок.
За підсумками цієї роботи було проведено інформаційно-аналітичну годину, під час якої Альона Шевченко, Дарина Туровчук, Анастасія Кузьма розповіли, що національна ідея Івана Боберського, Батька української фізичної культури, мала неабиякий вплив на такі знакові постаті нашої історії як Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич.
Зокрема, велику увагу спорту приділяв Головний командир Української повстанської  армії Роман Шухевич. Він добре грав у баскетбол, волейбол і футбол, займався бігом, плаванням, лижним та планерним спортом. На Запорозьких іграх 1923 р. у Львові Роман Шухевич зумів поставити рекорди у бігу з перешкодами на 400 метрів і у плаванні на 100 метрів. Провідник Організації українських націоналістів Степан Бандера був активним членом «Пласту», спортових товариств «Сокіл» та «Луг» попри вроджену хворобу – туберкульоз колінних суглобів.
Але особливо вразила присутніх розповідь Яни Сороки про одного із кращих боксерів Європи Осипа Хому, який переміг олімпійського чемпіона з боксу Герберта Рунге. За покликом серця Осип став командиром Української повстанської армії, тому що не міг бути осторонь визвольної боротьби українців.
Вихователь Світлана Волянюк, узагальнюючи розповіді дівчат, зазначила: «Сучасні спортсмени мають ставити життя цих людей собі за приклад, треба вчитися у них незламності духу, патріотизму і твердої віри».
Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФКОксана Вацеба взяла участь в обласному семінаріРобимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленості