48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Світ читає Шевченка, ми читаєм Шевченка!»


Під таким гаслом у бібліотеці Львівського училища фізичної культури в рамках «Бібліомарафону» відбувся флешмоб до 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка за участі учнів 8-Б класу (класний керівник Лілія Таранова).
Діти присвятили акцію героєві Майдану Сергію Нігояну, який так любив читати Шевченка...«Наш Шевченко»,- називали його на Майдані. Він був першим із Небесної сотні...
Учні щиро і натхненно читали вірші Кобзаря, віддаючи данину шани великому українському поету, та, схиляючи голову перед новітнім героєм України вірменином Сергієм Нігояном. Рядок за рядком, слово за словом лунають думки великого пророка України аж до уривка з поеми «Кавказ», який читав Сергій за місяць до своєї загибелі на Майдані:
«Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!»
Завершуючи флешмоб, спортсмени в єдиному пориві скандували: «Ми читаєм Шевченка! Ми любим Шевченка! Слава Україні! Героям слава!»
Гортаючи світлини фотозвіту про цей захід (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Shevchenko.html), вдивіться в обличчя дітей – майбутніх олімпійських чемпіонів, громадських діячів, лікарів, вчителів тощо. Сьогодні через поетичне слово титана українського духу Шевченка, на хвилі моральної революції вони вчаться любити Україну.
    Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»