48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Світ читає Шевченка, ми читаєм Шевченка!»


Під таким гаслом у бібліотеці Львівського училища фізичної культури в рамках «Бібліомарафону» відбувся флешмоб до 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка за участі учнів 8-Б класу (класний керівник Лілія Таранова).
Діти присвятили акцію героєві Майдану Сергію Нігояну, який так любив читати Шевченка...«Наш Шевченко»,- називали його на Майдані. Він був першим із Небесної сотні...
Учні щиро і натхненно читали вірші Кобзаря, віддаючи данину шани великому українському поету, та, схиляючи голову перед новітнім героєм України вірменином Сергієм Нігояном. Рядок за рядком, слово за словом лунають думки великого пророка України аж до уривка з поеми «Кавказ», який читав Сергій за місяць до своєї загибелі на Майдані:
«Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!»
Завершуючи флешмоб, спортсмени в єдиному пориві скандували: «Ми читаєм Шевченка! Ми любим Шевченка! Слава Україні! Героям слава!»
Гортаючи світлини фотозвіту про цей захід (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Shevchenko.html), вдивіться в обличчя дітей – майбутніх олімпійських чемпіонів, громадських діячів, лікарів, вчителів тощо. Сьогодні через поетичне слово титана українського духу Шевченка, на хвилі моральної революції вони вчаться любити Україну.
    Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!