47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Світ читає Шевченка, ми читаєм Шевченка!»


Під таким гаслом у бібліотеці Львівського училища фізичної культури в рамках «Бібліомарафону» відбувся флешмоб до 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка за участі учнів 8-Б класу (класний керівник Лілія Таранова).
Діти присвятили акцію героєві Майдану Сергію Нігояну, який так любив читати Шевченка...«Наш Шевченко»,- називали його на Майдані. Він був першим із Небесної сотні...
Учні щиро і натхненно читали вірші Кобзаря, віддаючи данину шани великому українському поету, та, схиляючи голову перед новітнім героєм України вірменином Сергієм Нігояном. Рядок за рядком, слово за словом лунають думки великого пророка України аж до уривка з поеми «Кавказ», який читав Сергій за місяць до своєї загибелі на Майдані:
«Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!»
Завершуючи флешмоб, спортсмени в єдиному пориві скандували: «Ми читаєм Шевченка! Ми любим Шевченка! Слава Україні! Героям слава!»
Гортаючи світлини фотозвіту про цей захід (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Shevchenko.html), вдивіться в обличчя дітей – майбутніх олімпійських чемпіонів, громадських діячів, лікарів, вчителів тощо. Сьогодні через поетичне слово титана українського духу Шевченка, на хвилі моральної революції вони вчаться любити Україну.
    Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор