47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Світ читає Шевченка, ми читаєм Шевченка!»


Під таким гаслом у бібліотеці Львівського училища фізичної культури в рамках «Бібліомарафону» відбувся флешмоб до 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка за участі учнів 8-Б класу (класний керівник Лілія Таранова).
Діти присвятили акцію героєві Майдану Сергію Нігояну, який так любив читати Шевченка...«Наш Шевченко»,- називали його на Майдані. Він був першим із Небесної сотні...
Учні щиро і натхненно читали вірші Кобзаря, віддаючи данину шани великому українському поету, та, схиляючи голову перед новітнім героєм України вірменином Сергієм Нігояном. Рядок за рядком, слово за словом лунають думки великого пророка України аж до уривка з поеми «Кавказ», який читав Сергій за місяць до своєї загибелі на Майдані:
«Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!»
Завершуючи флешмоб, спортсмени в єдиному пориві скандували: «Ми читаєм Шевченка! Ми любим Шевченка! Слава Україні! Героям слава!»
Гортаючи світлини фотозвіту про цей захід (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Shevchenko.html), вдивіться в обличчя дітей – майбутніх олімпійських чемпіонів, громадських діячів, лікарів, вчителів тощо. Сьогодні через поетичне слово титана українського духу Шевченка, на хвилі моральної революції вони вчаться любити Україну.
    Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісуПідсумки тижня історії у ЛУФК