48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Зустріч учнів ЛУФК з Софією Фединою


      З хвилюванням чекали педагоги і вихованці Львівського училища фізичної культури зустрічі з членом Конгресу українських націоналістів, громадською діячкою, телеведучою, співачкою, кандидатом політичних наук, викладачем Національного університету імені Івана Франка, лауреатом премії імені Василя Стуса (2013 р.), голосом львівського Майдану Софією Фединою. Адже побачити на власні очі людину, яка жертовно служить українській ідеї, велика честь для кожного, кому небайдужа наша історія, доля нашої держави.
Неформальне спілкування розпочалось з гімну Організації українських націоналістів «Зродились ми великої години», який пані Софія виконала так само велично, як перед шеренгою «Беркута» на київському Майдані 1-го січня 2014 року, у день народження Степана Бандери. А далі – розмаїття питань від: «Чи є Степан Бандера героєм нашого часу?» і до: «Хто може бути гідним президентом України?» Усіх без винятку захопили цікаві, неординарні, сміливі судження і думки Софії Федини щодо ролі Степана Бандери в українській історії та про теперішню ситуацію в Україні, які органічно переплітались з авторськими піснями про Українську повстанську армію та героїв Майдану.
Спільна молитва за загиблими на Майдані духовно об’єднала присутніх, дозволяючи кожному осмислити, усвідомити те, що поки людина відчуває чужий біль, вона – людина.
Завершуючи зустріч, Софія Федина закликала спортсменів: «Прославте Україну!» Дорослі та діти ще довго не відпускали пані Софію, спілкуючись з нею індивідуально, беручи автографи, фотографуючись. Безумовно,цей захід – один з найяскравіших у проекті «Лиш боротись – значить жить» до 105-ї річниці з дня народження Степана Бандери.
Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області