48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У ЛУФК вшанували героїв Небесної Сотні


У дні сороковин по Небесній Сотні на високому пагорбі, поруч з саджанцями Олімпійського гаю, учні 8-Б класу (класний керівник Лілія Таранова) Львівського училища фізичної культури висадили калину, як символ безсмертя, невіддільний від життя, що пам’ять людську береже.
Цій акції передувала інформаційно-аналітична година «Без верби і калини нема України» і поетичний реквієм «Небесна Сотня в вирій відлетіла». Отож, діти дослідили, яку роль здавна відігравала калина у житті українців, як цю невибагливу рослину оспівано у народній  творчості, висвітлили образ калини в українській поезії. Лілія Таранова розповіла про особливості цієї рослини, її лікарські властивості. Усі охочі скуштували ягоди калини. А роздивляючись кісточки, побачили, що вони нагадують серце. Бібліотекар Олена Сторожук нагадала присутнім про недавні буремні події в Україні, долучивши до розповіді відеострічки «Небесна Сотня. Розстріл», «Згадаємо Небесну Сотню по іменах», які нікого не залишили байдужим. Опісля учні запалили поминальні свічки, урочисто розгорнули національний прапор, який був свідком героїзму нашого народу на Майдані Незалежності, і читали вірші, народжені Революцією Гідності, вкладаючи душу свою та серце своє у  поетичні рядки про новітніх героїв України.
Прикрасивши тендітне деревце синьо-жовтими стрічками, засвітивши лампадки пам’яті, учасники акції спільною молитвою вшанували загиблих. Біля прапора, освяченого Майданом Незалежності, присутні виконали Національний Славень, урочисто пролунало: «Слава Україні! Героям слава!». Ростиме калина Небесної Сотні даниною шани і, водночас, нагадуванням кожному з нас, якою ціною здобуто перемогу. Журливо відпроваджуватиме у доросле життя випускників училища, радо зустрічатиме нову спортову юнь, приязно заглядаючи у вікна школи: « Пам’ятайте, Україна - понад усе!»
Захід проведено у межах декади «Екомарафон» та проекту «Бібліомарафон».
Підготувала Олена Сторожук

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

П’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоє