47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Шевченкове слово об’єднує націю


З нагоди святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, на підтримку проекту «Єдина країна» Львівське училище фізичної культури гостинно прийняло курсантів Київського військового ліцею ім.Івана Богуна. З ініціативи та за активної участі вчителів-філологів училища Галини Мацюх та Надії Шишкової відбувся обмін культурними програмами. Насамперед, президент учнівсько-студентського парламенту училища Ольга Муц розповіла гостям про діяльність закладу та його титулованих вихованців.
Емоційний заспів зустрічі був обумовлений виконанням творів Кобзаря лауреатами шкільного конкурсу «Нехай звучать Тарасові слова» Володимиром Лещуком (учень 9-б класу, кл.керівник Наталія Барабаш), Ілоною Нагірною та Юлією Головко (учениці 8-б класу, кл.керівник Лілія Таранова), Анастасією Боженко (9-а кл., кл.керівник Ірина Задорожна). Пото́му ліцеїсти представили виставу «Тарас Шевченко і сучасність». Надзвичайно велично лунав у виконанні гостей «Заповіт» Шевченка польською, російською, німецькою, англійською мовами. Учасники зустрічі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Причастя Шевченковим словом схвилювало, об’єднало присутніх у єдиному пориві любові і гордості за народ український, за Україну. Оплесками, схвальними вигуками зустрічали глядачі кожен виступ гостей. Вихованці училища привітали київських однолітків на прадавній львівській землі та подарували торт, оздоблений в національному стилі,  на вишитому рушникові, висловивши при тому сподівання, що саме національне вишиття оберігатиме та єднатиме українців, а його кольори плекатимуть віру, надію, любов. Спілкування завершилось спільним флешмобом «Єдина країна. Единая страна», під час якого гості та господарі за палкої підтримки залу скандували слогани українською та російською мовами про єдність рідної країни, використовуючи національну і народну символіку. Виконанням гімну України завершилось це патріотичне дійство.
Світлини відобразили одухотворені обличчя учасників зустрічі, головним меседжем якої було Шевченкове «Обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю!» (www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery.html).
Підготувала Олена Сторожук

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!