48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Шевченкове слово об’єднує націю


З нагоди святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, на підтримку проекту «Єдина країна» Львівське училище фізичної культури гостинно прийняло курсантів Київського військового ліцею ім.Івана Богуна. З ініціативи та за активної участі вчителів-філологів училища Галини Мацюх та Надії Шишкової відбувся обмін культурними програмами. Насамперед, президент учнівсько-студентського парламенту училища Ольга Муц розповіла гостям про діяльність закладу та його титулованих вихованців.
Емоційний заспів зустрічі був обумовлений виконанням творів Кобзаря лауреатами шкільного конкурсу «Нехай звучать Тарасові слова» Володимиром Лещуком (учень 9-б класу, кл.керівник Наталія Барабаш), Ілоною Нагірною та Юлією Головко (учениці 8-б класу, кл.керівник Лілія Таранова), Анастасією Боженко (9-а кл., кл.керівник Ірина Задорожна). Пото́му ліцеїсти представили виставу «Тарас Шевченко і сучасність». Надзвичайно велично лунав у виконанні гостей «Заповіт» Шевченка польською, російською, німецькою, англійською мовами. Учасники зустрічі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Причастя Шевченковим словом схвилювало, об’єднало присутніх у єдиному пориві любові і гордості за народ український, за Україну. Оплесками, схвальними вигуками зустрічали глядачі кожен виступ гостей. Вихованці училища привітали київських однолітків на прадавній львівській землі та подарували торт, оздоблений в національному стилі,  на вишитому рушникові, висловивши при тому сподівання, що саме національне вишиття оберігатиме та єднатиме українців, а його кольори плекатимуть віру, надію, любов. Спілкування завершилось спільним флешмобом «Єдина країна. Единая страна», під час якого гості та господарі за палкої підтримки залу скандували слогани українською та російською мовами про єдність рідної країни, використовуючи національну і народну символіку. Виконанням гімну України завершилось це патріотичне дійство.
Світлини відобразили одухотворені обличчя учасників зустрічі, головним меседжем якої було Шевченкове «Обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю!» (www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery.html).
Підготувала Олена Сторожук

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!