47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : 6 травня – День Львівського училища фізичної культури


       Вже традиційно 6 травня в День Святого Юрія-Переможця – патрона закладу Львівське училище фізичної культури відзначає День училища. Ця дата обрана училищем не випадково. Святий Юрій – покровитель відважних воїнів, середньовічних лицарів, українських козаків, у якого просили захисту від нещасть і перемог над ворогами. У Львівському училищі фізичної культури виховують українських чемпіонів, тому опіка і покровительство Святого Юрія повинні додавати нашим вихованцям впевненості, рішучості, волі до перемоги і Божого сприяння. Адже, як вважали древні, спортивна перемога – це прояв Божої ласки, а спортивні змагання - лише випробування на наявність цієї Божої ласки до кожного атлета.
 
У програмі святкувань:
- богослужіння у соборі Святого Юра – 5 травня о 18год.
- години відкритих дверей, зустрічі з випускниками, абітурієнтами – 6 травня, з 10год. до 12год.
- творчий звіт спортивних відділень та вшанування лауреатів 2013 року – 6 травня, гімнастичний зал СКА, о 12год.
Ексклюзивними гостями свята будуть знамениті випускники училища, чемпіони та призери Олімпійських ігор, переможці чемпіонатів світу та Європи Яна Шемякіна, Марія Стадник, Христина Стуй, Юлія Ткач-Остапчук, Маркіян Івашко, Дмитро Грачов та інші.
Характерною ознакою цьогорічного святкування є й те, що за підсумками 2013р. Львівське училище фізичної культури посіло І місце у Всеукраїнському рейтингу з олімпійських видів серед 17 спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю.
Запрошуємо розділити нашу радість учнів, студентів, наших випускників, теперішніх і колишніх працівників, батьків, представників засобів масової інформації і просто симпатиків львівського і українського спорту.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФКОксана Вацеба взяла участь в обласному семінаріРобимо добро разом!