47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Коростильов і Мартон їдуть у Нанкін


Нанкін-2014
          29 липня 2014р. виконком Національного олімпійського комітету затвердив склад збірної України на ІІ літні юнацькі Олімпійські ігри, які з 16 до 28 серпня 2014р. відбудуться у м.Нанкін, що у Китаї.
У складі олімпійської делегації 58 юних атлетів, які виконали міжнародні кваліфікаційні вимоги і рекомендовані національними федераціями з видів спорту. Спортсмени представляють 20 регіонів країни і у Нанкіні змагатимуться у 22 видах спорту.
В числі учасників юнацької олімпіади буде і троє львів’ян. Це учні Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов, Роберт Мартон та учениця ЗОШ №37 м.Львова, вихованка КДЮСШ №1 СКА Софія Прийма.
Павло Коростильов змагатиметься у стрільбі з пневматичного пістолета, Роберт Мартон – боксер (в/к до 90 кг), Софія Прийма – триатлоністка.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти