48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Коростильов і Мартон їдуть у Нанкін


Нанкін-2014
          29 липня 2014р. виконком Національного олімпійського комітету затвердив склад збірної України на ІІ літні юнацькі Олімпійські ігри, які з 16 до 28 серпня 2014р. відбудуться у м.Нанкін, що у Китаї.
У складі олімпійської делегації 58 юних атлетів, які виконали міжнародні кваліфікаційні вимоги і рекомендовані національними федераціями з видів спорту. Спортсмени представляють 20 регіонів країни і у Нанкіні змагатимуться у 22 видах спорту.
В числі учасників юнацької олімпіади буде і троє львів’ян. Це учні Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов, Роберт Мартон та учениця ЗОШ №37 м.Львова, вихованка КДЮСШ №1 СКА Софія Прийма.
Павло Коростильов змагатиметься у стрільбі з пневматичного пістолета, Роберт Мартон – боксер (в/к до 90 кг), Софія Прийма – триатлоністка.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»