Непрофільні види : ІІ юнацькі Олімпійські ігри: Україна у трійці лідерів

На День Незалежності, 24 серпня, доробок українців на ІІ юнацьких Олімпійських іграх поповнився ще п’ятьма нагородами.
Чемпіонами Нанкінської олімпіади стали легкоатлети Юлія Левченко та Гліб Піскунов. Киянка Левченко з особистим рекордом 189см перемогла у стрибках у висоту, а представник Херсонщини Піскунов найдальше метнув молот - на 82м 65см.
Срібною призеркою у бізі на 200м стала вінничанка Джойс Коба. Результат Джойс - 23,94сек. Ще одна срібна нагорода в активі івано-франківчанки Людмили Лузан. Лузан посіла ІІ місце у веслуванні на каное. Чемпіоном олімпіади серед юнаків у цьому виді змагань став вихованець львівської школи веслування Сергій Тарновський, однак у Китаї Сергій виступав у складі Молдови.
ІІІ місце у змішаній велоестафеті посіла збірна України у складі донечан Анжеліки Тетерич і Ріната Удода та харків"ян Дарії Ткачової і Владислава Нізицького. Усі четверо є вихованцями місцевих училищ фізкультури.
У стрибках у воду з 3-метрового трампліна учень РВУФК м. Києва Пилип Ткаченко показав п’ятий результат.
Представниця Київщини Валентина Сахно виграла фінал "Б" у метанні молота, що дало їй загальне 9 місце. Валентина навчається у Білоцерківському спортліцеї. Також 9 місце у штовханні ядра посіла дніпропетровчанка Юлія Байрак.
На турнірі боксерів представник Одещини Раміл Гаджиєв у півфінальному бою переміг Козімбека Мардонова з Узбекистану і тепер боксуватиме за олімпійське "золото". У фінал вийшов і кривдник Роберта Мартона кубинець Морейон Сернандез, який у півфіналі не дав жодних шансів ірландцю Майклу Галлаглеру.
На стадії 1/8 фіналу стрільби з лука вибула із змагань чернівчанка Вікторія Олексюк, яка поступилася японській візаві 5:6. На попередньому етапі вибув і рівненчанин Антон Комар, який також не зумів осилити японця.
З інших результатів восьмого дня змагань слід відзначити гімнастів Джарні Ріджіні Морана (Великобританія) та Нікіту Нагорного (Росія), які стали триразовими олімпійськими чемпіонами.
Дві золоті медалі у стрибках у воду здобула китаянка Сіапінг Ву.
4 серпня виявився одним з наймедальніших - цього дня було розіграно 33 комплекти нагород. На рахунку господарів 5 перших місць і вони ще збільшили свій відрив у медальному рейтингу. 4 перемоги на рахунку російських спортсменів. 3 рази святкували перемогу японці.
У загальномедальному рейтингу Україна з 19 медалями перемістилася на третє місце. Слід додати, що сюди не входять "золото" тенісистки Ангеліни Калініної та "бронза" дзюдоїстки Людмили Дроздової і стрільчихи Вікторії Сухорукової, здобуті у складі інтернаціональних команд.