Непрофільні види : ІІ юнацькі Олімпійські ігри: позаду дев’ятий день змагань

25 серпня у Нанкіні (Китай) завершився дев’ятий день змагань ІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор. Було розіграно 20 комплектів нагород.
Скарбничка України поповнилася двома медалями.
Срібною призеркою у стрибках у воду з 3-метрового трампліна стала луганчанка Ганна Красношлик. «Бронзу» з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 42кг здобув Олексій Масик. Олексій є учнем 11 класу Костопільського спортивного ліцею.
За крок від подіуму у потрійному стрибку зупинився вихованець Донецького училища олімпійського резерву Олександр Малосілов, а учень Броварського УФК Владислав Малихін посів 7 місце у стрибках у висоту з жердиною.
5-ті місця у турнірі боксерів посіли тернополянин Віктор Петров (в/к до 64кг) та студент І курсу Львівського училища фізичної культури Роберт Мартон (91кг).
У стрільбі з луку перемогла китаянка Джіама Лі.
У бігових видах легкоатлетичної програми кращими були, як правило, африканські атлети.
У жіночому гандбольному турнірі золоті медалі здобули кореянки. Друга – Росія, на третьому місці Швеція.
Серед юнаків перемогли словенці, «срібло» - у збірної Єгипту, «бронза» - у норвежців.
У загальнокомандному медальному заліку лідирує Китай (34-10-13). На другому місці росіяни (22-18-11). На третє піднялися американці (7-2-6). Україна – четверта (6-8-7). На п’ятому місці Італія (6-7-5), шості – угорці (6-6-11).