48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК відзначені преміями імені Володимира Кузя


За доброю традицією у Львівському училищі фізичної культури напередодні нового навчального року кращих учнів нагородили премією ім. Володимира Кузя. З цією благородною місією на цьогорічне свято Першого дзвоника до училища завітала співголова канадського фонду Володимира Кузя, гостя з м.Торонто Віра Маланчій. п.Маланчій розповіла учням про життєвий шлях св.п. Володимира Кузя, який всі свої заощадження заповів українській молоді, а надалі вручила сертифікати стипендіатів і грошові премії цьогорічним лауреатам:
- чемпіону ІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор, рекордсмену світу Павлу Коростильову;
- п’ятому лауреату Нанкінської олімпіади, чемпіону світу серед юніорів і бронзовому призеру чемпіонату світу серед молоді Роберту Мартону;
- срібній призерці чемпіонату світу, бронзовій призерці чемпіонату Європи Соломії Гнип;
- срібній призерці чемпіонатів світу і Європи Мар’яні Колос;
- бронзовій призерці чемпіонату світу, чемпіонці Європи Вероніці Рябоволовій.
Наостанок шановна гостя сказала, що розуміє «чемпіоном бути – нелегка справа – це і піт, і кров, і сльози. Але при тому неймовірне задоволення, коли отримуєш нагороди!». І побажала нашим спортовцям нових звершень та перемог.
      Підготувала Наталія Васьо
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!