48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : День фізичної культури і спорту ЛУФК проведе у Стрийському парку


      Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту.
У цей день, 13 вересня, весь колектив Львівського училища фізичної культури збереться у Стрийському парку, щоб провести Олімпійський урок.
У програмі уроку урочиста частина, впродовж якої наголос буде зроблений на олімпійські цінності та ідеали, на розуміння того, як використовувати спорт на благо людини, як зробити його надійним другом впродовж усього життя. В гості до УФКівців завітають відомі випускники училища, олімпійці Катерина Палеха, Ксенія Пантелєєва, Дмитро Дем’янюк, Оксана Райта, Юрій Федечко.
А далі всі відділення – представники 14 видів спорту позмагаються між собою у легкоатлетичному кросі, щоб на практиці утверджувати активний спосіб життя і олімпійську філософію.
Початок заходу о 12год.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»