47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Руслан Кошулинський і Віталій Данілов балотуються до Верховної Ради


        У неділю 14 вересня 2014р. більшість політичних партій і блоків на своїх з’їздах визначилися із списками кандидатів для участі до дострокових парламентських виборах.
У складі політичного об’єднання «Свобода» другий у партійному списку випускник Львівського училища фізичної культури і теперішній заступник Голови Верховної Ради України Руслан Кошулинський (на фото). В училищі Руслан Кошулинський займався на відділенні легкої атлетики.
Від партії «Батьківщина» під 21 номером на вибори йде вихованець відділення вільної боротьби Віталій Данілов. Віталій Данілов – майстер спорту, переможець першості СРСР серед юніорів. Сьогодні окрім політичної діяльності Віталій Данілов займається ще й розвитком українського футболу – він є Президентом футбольної Прем'єр-ліги.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор