48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Руслан Кошулинський і Віталій Данілов балотуються до Верховної Ради


        У неділю 14 вересня 2014р. більшість політичних партій і блоків на своїх з’їздах визначилися із списками кандидатів для участі до дострокових парламентських виборах.
У складі політичного об’єднання «Свобода» другий у партійному списку випускник Львівського училища фізичної культури і теперішній заступник Голови Верховної Ради України Руслан Кошулинський (на фото). В училищі Руслан Кошулинський займався на відділенні легкої атлетики.
Від партії «Батьківщина» під 21 номером на вибори йде вихованець відділення вільної боротьби Віталій Данілов. Віталій Данілов – майстер спорту, переможець першості СРСР серед юніорів. Сьогодні окрім політичної діяльності Віталій Данілов займається ще й розвитком українського футболу – він є Президентом футбольної Прем'єр-ліги.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»