47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Асланян і Возняк змагатимуться на чемпіонаті світу у групових вправах


22 вересня 2014р. у м.Ізмірі (Туреччина) стартував чемпіонат світу з художньої гімнастики.
У складі збірної України у Ізмірі у групових вправах змагатимуться і представниці львівської гімнастичної школи Олександра Асланян і Анастасія Возняк (на фото).
        Обидві спортсменки у свій час навчалися у Львівському училищі фізичної культури, а сьогодні проходять підготовку у знаменитій школі Дерюгіних у м.Києві. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФК