47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У ЛУФК пройшли змагання із ЗФП


4 жовтня 2014 року на стадіоні «Динамо» відбулася традиційна щорічна першість Львівського училища фізичної культури із загальної фізичної підготовленості. Ці змагання стали спортивним дарунком учнів та студентів ЛУФК своїм вчителям в День працівника освіти України та Міжнародний день вчителя.
З привітальним словом до спортсменів звернулася заступник директора ЛУФК з навчально-методичної роботи Мар’яна Дмитрів, яка наголосила що, сьогоднішні змагання є своєрідним іспитом рівня фізичної підготовленості та морально-вольових якостей, які необхідні кожному атлету незалежно від виду спорту для досягнення високих спортивних результатів. Це також і можливість перевірити себе, свій спортивний характер та вміння долати труднощі.
Переможців визначали у таких вправах: біг на 60м, підтягування на поперечині, стрибки у довжину з місця. Медалі розігрували серед хлопців та дівчат окремо у двох вікових групах: молодшій (7-9 класи) та старшій (10-11 класи, І-ІІІ курси). А за сумою результатів усіх змагальних вправ нагородили також переможців в багатоборстві.
Серед дівчат 7-9 класів найшвидшими в бігу на 60м були гандболістки, які і розіграли між собою нагороди. Перемогла Юлія Головко, за нею розмістилися Оксана Василькова та Діана Дмитришин. В стрибках у довжину Юлія Головко, Діана Дмитришин та борчиня Аліна Сивак стрибнули на 210 см. Для визначення переможниці дівчата робили додаткове перестрибування. Перемогла Юлія, стрибнувши на 214 см, друга Діана (213 см), третя Аліна (206 см). Зате у силовому нормативі Аліна Сивак взяла повноцінний реванш – її результат у підтягуванні (33 рази) не змогла перевищити жодна спортсменка. Ще дві борчині Оксана Чудик та Марія Томищ здобули «срібло» та «бронзу» у цій вправі.
У багатоборстві з явною перевагою перемогла Аліна Сивак, гандболістки Юлія Головко та Оксана Василькова посіли друге та третє місця.
Серед юнаків 7-9 класів в бізі на 60 м місця розподілилися таким чином: Ім. – Денис Демоненко (водне поло), ІІ м. – Ярослав Гричан (веслування), ІІІ м. – Мирослав Левкович (санний спорт). У стрибках в довжину з місця переміг Олександр Михальський (вільна боротьба), Денис Демоненко – показав другий результат. На «бронзу» претендували одразу двоє хлопців: борець Дмитро Скіпор та веслувальник Роман Качмарик, які показали однаковий результат. При перестрибуванні кращим став Дмитро. У силовому нормативі Дмитро Скіпор виборов «золото», підтягнувшись 45 разів. Мирослав Левкович з результатом 40 разів став срібним призером, здобувши технічну перемогу над борцем Володимиром Рибіним, у якого такий самий результат.
У дівчат старшої вікової групи у бізі на 60м перемогла Софія Давидянц (гандбол). Санкарка Зоряна Гук фінішувала другою, гандболістка Таня Череп третьою. У стрибках у довжину нагороди вибороли Анастасія Матвійок (легка атлетика), Софія Давидянц та борчиня Христина Демко. У підтягуванні найсильнішими стали Христина Демко (32 рази) та веслувальниця Ольга Шостак (31 р.). Борчині Мар’яна Колос та Яна Сорока підтягнулися по 29 разів, однак бронзову нагороду присудили Мар’яні за більш технічне виконання вправи.
У багатоборстві з незначним відривом лідирувала Христина Демко, Зоряна Гук – друга. Софія Давидянц на третьому місці.
Серед старших юнаків переможцем на 60м став веслувальник Олександр Шеметило, борець Вадим Скрипник та веслувальник Сергій Нагорний посіли відповідно другу та третю сходинки п’єдесталу пошани. У стрибках переміг Павло Алимов (дзюдо), на ІІ місці Сава Попик (водне поло), на ІІІ – Олег Падалкін (фехтування). У силовому нормативі знову кращим був Павло Алимов (46 разів), срібна та бронзова нагороди у борців Михайла Гурського (44р.) та Олега Якушева (40р.)
У багатоборстві свою третю золоту медаль виборов Павло Алимов. Срібним призером став веслувальник Сергій Нагорний. Ще один веслувальник Роман Дучак у окремих видах у призах не був, проте за сумою балів, зароблених у трьох вправах, став бронзовим призером у багатоборстві.
Та справжні баталії розгорнулися наприкінці змагань, коли розіграли нагороди у естафетах між спортивними відділеннями училища.
У естафеті дівчат (4х100м.) перемогла гандбольна команда-1 у складі Софії Давидянц, Тані Череп, Юлії Бойчук та Мар’яни Маркевич. До останнього за перемогу боролися і борчині, які поступилися гандболісткам лише на 0,45 сек. Отож, срібні медалі у Христини Демко, Яни Сороки, Насті Боженко та Мар’яни Колос. На третьому місці знову гандболістки – Діана Дмитришин, Яна Борисевич, Настя Карковська та Марина Думанська.
І в естафеті юнаків (4х200м) за «золото» велася запекла боротьба. Трішечки швидше фінішувала команда веслувальників у складі Сергія Нагорного, Олександра Шеметила, Романа Дутчака та Тараса Мазовського. Другими стали борці – Богдан Сидор, Вадим Скрипник, Андрій Гика та Максим Жуковський, програвши лише 0,39 сек. переможцям. На третьому місці п’ятиборці – Остап Зведенюк, Олександр Дикий, Іван Горняков та Дмитро Кондратюк.
Особливо хочеться відзначити команду футболістів 7 класу, які на змаганнях були наймолодшими, але незважаючи на це продемонстрували справжній спортивний характер та вміння боротись і змагатись.
     Фотозвіт див. у розділі Галерея (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-ZFP_2014.html)
Підготувала Наталія Васьо
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний дух