48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК вшанували захисників України


У Львівському училищі фізичної культури відбулися урочистості з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, яке об’єднує захисників вітчизни від Київської Русі до козацтва, і далі до січових стрільців та воїнів Української повстанської армії.
Згадуючи історичні діяння предків, які дали світові зразки самовідданості та жертовності, учні училища також вшанували новітніх захисників України.
Ведучі свята, вихованці групи №2 (вихователь Ірина Мороз) відділення футболу Олексій Сич, Євген Вергелес та Богдан Козак зазначили, що сьогоднішні оборонці рідної землі успадкували славу та мужність вояків Української повстанської армії, відроджуючи своєю звитягою козацький ген нації, який викорінювали, присипляли, мутували століттями.
Сьогодні у лавах української армії воюють і випускники нашого закладу: вихованці відділення боксу Андрій Гельман та Андрій Панасюк, веслувальник Юрій Фарасей, Юрій Пелікан (вільна боротьба), Василь Вихопень (сучасне п’ятиборство), Павло Лозюк та Дмитро Сидорук ( стрільба з лука).
Адже спорт завжди гартував націю, генерував українську національну ідею, словом, готував синів і дочок України до найсвітлішої місії – захисту свої Батьківщини.
До дітей з вітальним словом звернулась Інга Сидорук, мати Дмитра Сидорука, який був важко поранений біля міста Щастя, переніс дев’ять операцій і сьогодні прагне повернутися до бойових друзів Саме спортивний гарт допомагає Дмитрові звестися на ноги. Саме спорт зробив його мужнім та витривалим.
Учасники заходу подякували п. Інзі за виховання сина-патріота, вручили малюнки і листи з найщирішими побажаннями Дмитрові, а також передали кошти, зібрані колективом та учнівсько-студентським парламентом училища для його реабілітації.
Захід завершився молитвою Шептицького: «…А щоб на обильно кров’ю героїв политій українській землі виросли квіти братньої любові, зійшло сонце волі і долі народу нашого …»
Підготувала Олена Сторожук
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»