48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК вшанували захисників України


У Львівському училищі фізичної культури відбулися урочистості з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, яке об’єднує захисників вітчизни від Київської Русі до козацтва, і далі до січових стрільців та воїнів Української повстанської армії.
Згадуючи історичні діяння предків, які дали світові зразки самовідданості та жертовності, учні училища також вшанували новітніх захисників України.
Ведучі свята, вихованці групи №2 (вихователь Ірина Мороз) відділення футболу Олексій Сич, Євген Вергелес та Богдан Козак зазначили, що сьогоднішні оборонці рідної землі успадкували славу та мужність вояків Української повстанської армії, відроджуючи своєю звитягою козацький ген нації, який викорінювали, присипляли, мутували століттями.
Сьогодні у лавах української армії воюють і випускники нашого закладу: вихованці відділення боксу Андрій Гельман та Андрій Панасюк, веслувальник Юрій Фарасей, Юрій Пелікан (вільна боротьба), Василь Вихопень (сучасне п’ятиборство), Павло Лозюк та Дмитро Сидорук ( стрільба з лука).
Адже спорт завжди гартував націю, генерував українську національну ідею, словом, готував синів і дочок України до найсвітлішої місії – захисту свої Батьківщини.
До дітей з вітальним словом звернулась Інга Сидорук, мати Дмитра Сидорука, який був важко поранений біля міста Щастя, переніс дев’ять операцій і сьогодні прагне повернутися до бойових друзів Саме спортивний гарт допомагає Дмитрові звестися на ноги. Саме спорт зробив його мужнім та витривалим.
Учасники заходу подякували п. Інзі за виховання сина-патріота, вручили малюнки і листи з найщирішими побажаннями Дмитрові, а також передали кошти, зібрані колективом та учнівсько-студентським парламентом училища для його реабілітації.
Захід завершився молитвою Шептицького: «…А щоб на обильно кров’ю героїв политій українській землі виросли квіти братньої любові, зійшло сонце волі і долі народу нашого …»
Підготувала Олена Сторожук
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!