47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК вшанували захисників України


У Львівському училищі фізичної культури відбулися урочистості з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, яке об’єднує захисників вітчизни від Київської Русі до козацтва, і далі до січових стрільців та воїнів Української повстанської армії.
Згадуючи історичні діяння предків, які дали світові зразки самовідданості та жертовності, учні училища також вшанували новітніх захисників України.
Ведучі свята, вихованці групи №2 (вихователь Ірина Мороз) відділення футболу Олексій Сич, Євген Вергелес та Богдан Козак зазначили, що сьогоднішні оборонці рідної землі успадкували славу та мужність вояків Української повстанської армії, відроджуючи своєю звитягою козацький ген нації, який викорінювали, присипляли, мутували століттями.
Сьогодні у лавах української армії воюють і випускники нашого закладу: вихованці відділення боксу Андрій Гельман та Андрій Панасюк, веслувальник Юрій Фарасей, Юрій Пелікан (вільна боротьба), Василь Вихопень (сучасне п’ятиборство), Павло Лозюк та Дмитро Сидорук ( стрільба з лука).
Адже спорт завжди гартував націю, генерував українську національну ідею, словом, готував синів і дочок України до найсвітлішої місії – захисту свої Батьківщини.
До дітей з вітальним словом звернулась Інга Сидорук, мати Дмитра Сидорука, який був важко поранений біля міста Щастя, переніс дев’ять операцій і сьогодні прагне повернутися до бойових друзів Саме спортивний гарт допомагає Дмитрові звестися на ноги. Саме спорт зробив його мужнім та витривалим.
Учасники заходу подякували п. Інзі за виховання сина-патріота, вручили малюнки і листи з найщирішими побажаннями Дмитрові, а також передали кошти, зібрані колективом та учнівсько-студентським парламентом училища для його реабілітації.
Захід завершився молитвою Шептицького: «…А щоб на обильно кров’ю героїв политій українській землі виросли квіти братньої любові, зійшло сонце волі і долі народу нашого …»
Підготувала Олена Сторожук
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Учні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФКОксана Вацеба взяла участь в обласному семінаріРобимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математики