48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Не відокремлювати власну долю від долі своєї країни


        Саме цю думку винесли учні та студенти Львівського училища фізичної культури із зустрічі з людиною, яка була активним майданівцем, перебуваючи у вирі подій в доленосні для України дні, а сьогодні боронить рідну землю на сході нашої держави.
Затамувавши подих, слухали вихованці училища розповідь Романа Семчишина – сотника 40-ї республіканської сотні самооборони Майдану, заступника командира добровольчого батальйону «Київська Русь» про Революцію гідності, про силу духу новітніх оборонців України, для яких Майдан продовжується сьогодні там, на східних теренах Батьківщини.
Поступово зустріч перейшла у неформальне русло, було багато бажаючих індивідуально поспілкуватися з гостем, висловити свої думки щодо подій в Україні. Присутніх цікавило: «Сучасний герой – який він?», «Чи скоро закінчиться війна?», «Як побороти почуття страху на війні?», «Чи застосовують сучасні добровольчі загони тактику Української повстанської армії?»
Зворушливим моментом зустрічі була спільна молитва за захисників Вітчизни.
Віце-президент учнівсько-студентського парламенту Альона Шевченко від імені присутніх подякувала в особі пана Романа усім захисникам України і передала для бійців добровольчого батальйону «Київська Русь» листівки- побажання, малюнки, обереги від учнів училища.
Студент ІІ курсу Олександр Шеметило побажав новітнім героям України повернутися живими і з перемогою.
Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Semchushun.html) нагадуватимуть вихованцям училища про спілкування з людиною, для якої гасло «Україна - понад усе!» не просто слова, а сенс життя.
Захід відбувся у межах тижня Героїв, який традиційно проходив у ЛУФК в пам’ятні дні Листопадового Зриву.
P.S. Невдовзі після зустрічі Роман Семчишин повернувся до побратимів в зону проведення АТО. На своїй сторінці у Facebook він розмістив фото малюнків юних спортсменів, подякувавши їм за щирі побажання.
     Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!