48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Не відокремлювати власну долю від долі своєї країни


        Саме цю думку винесли учні та студенти Львівського училища фізичної культури із зустрічі з людиною, яка була активним майданівцем, перебуваючи у вирі подій в доленосні для України дні, а сьогодні боронить рідну землю на сході нашої держави.
Затамувавши подих, слухали вихованці училища розповідь Романа Семчишина – сотника 40-ї республіканської сотні самооборони Майдану, заступника командира добровольчого батальйону «Київська Русь» про Революцію гідності, про силу духу новітніх оборонців України, для яких Майдан продовжується сьогодні там, на східних теренах Батьківщини.
Поступово зустріч перейшла у неформальне русло, було багато бажаючих індивідуально поспілкуватися з гостем, висловити свої думки щодо подій в Україні. Присутніх цікавило: «Сучасний герой – який він?», «Чи скоро закінчиться війна?», «Як побороти почуття страху на війні?», «Чи застосовують сучасні добровольчі загони тактику Української повстанської армії?»
Зворушливим моментом зустрічі була спільна молитва за захисників Вітчизни.
Віце-президент учнівсько-студентського парламенту Альона Шевченко від імені присутніх подякувала в особі пана Романа усім захисникам України і передала для бійців добровольчого батальйону «Київська Русь» листівки- побажання, малюнки, обереги від учнів училища.
Студент ІІ курсу Олександр Шеметило побажав новітнім героям України повернутися живими і з перемогою.
Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Semchushun.html) нагадуватимуть вихованцям училища про спілкування з людиною, для якої гасло «Україна - понад усе!» не просто слова, а сенс життя.
Захід відбувся у межах тижня Героїв, який традиційно проходив у ЛУФК в пам’ятні дні Листопадового Зриву.
P.S. Невдовзі після зустрічі Роман Семчишин повернувся до побратимів в зону проведення АТО. На своїй сторінці у Facebook він розмістив фото малюнків юних спортсменів, подякувавши їм за щирі побажання.
     Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Знайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе