48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Остапук Анастасія – найкращий математик ЛУФК


      20-26 жовтня 2014р. навчальний процес у Львівському училищі фізичної культури проходив під знаком тижня математики. Розпочався тиждень галереєю математичних газет, які підготували учні 7-11 класів. Найактивнішими у конкурсі були учні 10-а і 10-б класів, а найцікавіші газети підготували Дарина Туровчук та Ілона Заскалько.
В рамках тижня вчитель Качкевич Л.Г. провела гру-подорож «У світі чисел», де учні 8-б класу виконували різноманітні завдання та розв’язували логічні завдання, за що отримували заохочувальні бали.
Старшокласники разом з вчителем Стасишин У.І. продемонстрували свої таланти у створенні презентацій на математичну тему. Найвищі оцінки отримали роботи учнів 11-а класу Ігора Бубена та Олександра Дишковського.
Учні 10 класів писали твори на тему: «Життя без математики». Найцікавіші роботи були у Матвійок Анастасії, Поляк Тетяни, Пакліковської Софії та Сільченка Віталія.
Апогеєм тижня стало написання письмових робіт на визначення кращого математика училища. За оцінкою спеціального журі найкращим математиком Львівського училища фізичної культури визнана учениця 11 класу, майстер спорту з боротьби Анастасія Остапук (на фото).
У десятку кращих математиків ЛУФК також увійшли:
- Іванів Вікторія (8-б клас) – відділення гімнастики;
- Ришко Тетяна (11-в клас) – відділення гандболу;
- Федак Мар’яна (8-б клас) – відділення легкої атлетики;
- Шостак Мар’яна (8-б клас) – відділення легкої атлетики;
- Клещенко Сергій (9-а клас) – відділення кульової стрільби;
- Матвійок Анастасія (10-б клас) – відділення легкої атлетики;
- Калентаров Владислав (11-б клас) – відділення футболу;
- Козарь Ярослав (11-г клас) – відділення легкої атлетики;
- Литвин Роман (11-б клас) – відділення футболу.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФК