47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Остапук Анастасія – найкращий математик ЛУФК


      20-26 жовтня 2014р. навчальний процес у Львівському училищі фізичної культури проходив під знаком тижня математики. Розпочався тиждень галереєю математичних газет, які підготували учні 7-11 класів. Найактивнішими у конкурсі були учні 10-а і 10-б класів, а найцікавіші газети підготували Дарина Туровчук та Ілона Заскалько.
В рамках тижня вчитель Качкевич Л.Г. провела гру-подорож «У світі чисел», де учні 8-б класу виконували різноманітні завдання та розв’язували логічні завдання, за що отримували заохочувальні бали.
Старшокласники разом з вчителем Стасишин У.І. продемонстрували свої таланти у створенні презентацій на математичну тему. Найвищі оцінки отримали роботи учнів 11-а класу Ігора Бубена та Олександра Дишковського.
Учні 10 класів писали твори на тему: «Життя без математики». Найцікавіші роботи були у Матвійок Анастасії, Поляк Тетяни, Пакліковської Софії та Сільченка Віталія.
Апогеєм тижня стало написання письмових робіт на визначення кращого математика училища. За оцінкою спеціального журі найкращим математиком Львівського училища фізичної культури визнана учениця 11 класу, майстер спорту з боротьби Анастасія Остапук (на фото).
У десятку кращих математиків ЛУФК також увійшли:
- Іванів Вікторія (8-б клас) – відділення гімнастики;
- Ришко Тетяна (11-в клас) – відділення гандболу;
- Федак Мар’яна (8-б клас) – відділення легкої атлетики;
- Шостак Мар’яна (8-б клас) – відділення легкої атлетики;
- Клещенко Сергій (9-а клас) – відділення кульової стрільби;
- Матвійок Анастасія (10-б клас) – відділення легкої атлетики;
- Калентаров Владислав (11-б клас) – відділення футболу;
- Козарь Ярослав (11-г клас) – відділення легкої атлетики;
- Литвин Роман (11-б клас) – відділення футболу.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор