48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЄЮОФ-2019 відбудуться у Туреччині та Білорусі


        Європейський олімпійський комітет (ЄОК) обрав міста Ерзурум (Туреччина) та Мінськ (Білорусь) для проведення Європейських юнацьких олімпійських фестивалів 2019 року.
Зимовий фестиваль пройде у Ерзурумі, а літній – у Мінську.
Європейські юнацькі олімпійські фестивалі – це комплексні змагання, що проводяться за участю усіх європейських країн. Змагання проводяться у непарні роки із зимових та літніх видів спорту. Вік учасників в залежності від видів спорту – 13-17 років.
Отож, у ЄЮОФ-2019 зможуть взяти участь спортсмени 2002р.н. і молодші.
Нагадаємо, що у свій час учасниками ЄЮОФ були учні і студенти Львівського училища фізичної культури Сніжана Долинчук (2013р.), Богдан Городиський (2011р., переможець), Юлія Кухар (2009р.) та ін.
А наступні ЄЮОФ-2015 відбудуться у Австрії і Ліхтенштейні (зимовий) та Тбілісі, Грузія (літній).
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»