47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЄЮОФ-2019 відбудуться у Туреччині та Білорусі


        Європейський олімпійський комітет (ЄОК) обрав міста Ерзурум (Туреччина) та Мінськ (Білорусь) для проведення Європейських юнацьких олімпійських фестивалів 2019 року.
Зимовий фестиваль пройде у Ерзурумі, а літній – у Мінську.
Європейські юнацькі олімпійські фестивалі – це комплексні змагання, що проводяться за участю усіх європейських країн. Змагання проводяться у непарні роки із зимових та літніх видів спорту. Вік учасників в залежності від видів спорту – 13-17 років.
Отож, у ЄЮОФ-2019 зможуть взяти участь спортсмени 2002р.н. і молодші.
Нагадаємо, що у свій час учасниками ЄЮОФ були учні і студенти Львівського училища фізичної культури Сніжана Долинчук (2013р.), Богдан Городиський (2011р., переможець), Юлія Кухар (2009р.) та ін.
А наступні ЄЮОФ-2015 відбудуться у Австрії і Ліхтенштейні (зимовий) та Тбілісі, Грузія (літній).
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісу