47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЄЮОФ-2019 відбудуться у Туреччині та Білорусі


        Європейський олімпійський комітет (ЄОК) обрав міста Ерзурум (Туреччина) та Мінськ (Білорусь) для проведення Європейських юнацьких олімпійських фестивалів 2019 року.
Зимовий фестиваль пройде у Ерзурумі, а літній – у Мінську.
Європейські юнацькі олімпійські фестивалі – це комплексні змагання, що проводяться за участю усіх європейських країн. Змагання проводяться у непарні роки із зимових та літніх видів спорту. Вік учасників в залежності від видів спорту – 13-17 років.
Отож, у ЄЮОФ-2019 зможуть взяти участь спортсмени 2002р.н. і молодші.
Нагадаємо, що у свій час учасниками ЄЮОФ були учні і студенти Львівського училища фізичної культури Сніжана Долинчук (2013р.), Богдан Городиський (2011р., переможець), Юлія Кухар (2009р.) та ін.
А наступні ЄЮОФ-2015 відбудуться у Австрії і Ліхтенштейні (зимовий) та Тбілісі, Грузія (літній).
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор