48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЄЮОФ-2019 відбудуться у Туреччині та Білорусі


        Європейський олімпійський комітет (ЄОК) обрав міста Ерзурум (Туреччина) та Мінськ (Білорусь) для проведення Європейських юнацьких олімпійських фестивалів 2019 року.
Зимовий фестиваль пройде у Ерзурумі, а літній – у Мінську.
Європейські юнацькі олімпійські фестивалі – це комплексні змагання, що проводяться за участю усіх європейських країн. Змагання проводяться у непарні роки із зимових та літніх видів спорту. Вік учасників в залежності від видів спорту – 13-17 років.
Отож, у ЄЮОФ-2019 зможуть взяти участь спортсмени 2002р.н. і молодші.
Нагадаємо, що у свій час учасниками ЄЮОФ були учні і студенти Львівського училища фізичної культури Сніжана Долинчук (2013р.), Богдан Городиський (2011р., переможець), Юлія Кухар (2009р.) та ін.
А наступні ЄЮОФ-2015 відбудуться у Австрії і Ліхтенштейні (зимовий) та Тбілісі, Грузія (літній).
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!