48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Євромайдан. Чорновий монтаж»


      Саме цей документальний фільм, відзнятий Романом Боднарчуком та багатьма іншими режисерами ініціативи Вавилон’13, обрали для перегляду з переліку стрічок XI мандрівного міжнародного кінофестивалю Docudays UA учні Львівського училища фізичної культури. Адже сьогодні, як ніколи, нації для відновлення власної гідності необхідно зберегти пам’ять про героїв, які цю гідність для нас виборювали ціною власного життя. Підлітки пережили разом з творцями фільму три місяці революції, побачивши їхніми очима творення новітньої історії України.
Після перегляду кінофільму, який демонструвався у Національному музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького», відбувся жвавий обмін думками.
Олег Гарнага, вихованець відділення вільної боротьби: «Фільм справляє враження своєю реалістичністю, здається, що ти знаходишся серед майданівців. Перед нами промайнули події річної давнини - від хвилі протестів до ейфорії перемоги над злочинним режимом. Та, безперечно, епізод оплакування загиблих Небесної сотні найпотужніший у фільмі».
Андрій Дочинець, вихованець відділення боксу: «Сьогодні зовсім по-іншому починаєш усвідомлювати значення тих подій, адже вони змінили нашу країну, наше ставлення до Батьківщини, до національної символіки та один до одного, позбавивши українців моральної іржі збайдужіння. Вислів «моя хата скраю» тепер не про нас. Тому особисто мені цікаво було пригадати за допомогою документальних кадрів, як усе починалось».
Тетяна Мірошніченко, вихованка відділення гандболу: «Щиро дякую людям, які попри небезпеку зафільмували неповторні миттєвості Революції гідності і створили цей фільм заради світлої пам’яті тих, хто віддав життя за краще майбутнє нашої країни. Сподіваюсь, що стрічка нікого не залишить байдужим, адже це – наша історія, написана кров’ю».
Олег Самардак, вихованець відділення непрофільних видів спорту: «Цікаво було зануритись у почуття та думки майданівців, які відроджували нескорений дух української нації, через волю до перемоги підносили нашу гідність та виборювали свободу. Фільм викликає почуття гордості за наш народ».
Стефанія Статкевич, вихователь групи № 1: «Майдан – це, насамперед, явище моральне. Гідність і свобода завжди були і залишаються для українців чи не найпершими національними цінностями, які передають у спадок від покоління до покоління. Тому спортсмени, як ніхто інший, мають готувати себе до боротьби, беручи за приклад звитягу спортовців початку XX століття, які боролись за державність України у Легіоні українських січових стрільців, Українській галицькій армії, Українській повстанській армії тощо».
Наталія Голодняк, педагог-організатор: «Усі без винятку епізоди фільму – це згустки відчуттів та емоцій, які ми ще так добре пам’ятаємо і які варто ніколи не забувати. А найголовніше не змарнувати ще одного шансу змінити країну, і це залежатиме, без перебільшення, від кожного з нас».
Олена Сторожук, завідувач бібліотеки: «Сильна і успішна країна починається з патріотичного виховання учнів. Отож, педагоги Львівського училища фізичної культури вдячні колективу Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» за всебічне сприяння у цій роботі».
Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Вітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання