48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК зустрілись з Юрієм Шухевичем


      У День гідності і свободи учнівський та педагогічний колективи Львівського училища фізичної культури мали честь вітати у стінах закладу Героя України, депутата Верховної Ради України восьмого скликання, багаторічного політв’язня радянських таборів, сина Головного командира Української повстанської армії генерал-хорунжого Романа Шухевича-Тараса Чупринки пана Юрія Шухевича.
На початку зустрічі пан Юрій висловив думки з приводу подій цього буремного року в Україні, підсумувавши свій виступ трактовкою української національної ідеї: «Ми – господарі своєї долі на своїй землі».
Предметною видалася розмова навколо тези: «Революцію задумують мрійники, роблять романтики, а користуються її плодами негідники».
Цікаво було дізнатися присутнім, чому саме серед ідеалів пана Юрія люди штибу французького генерала і політика Шарля де Голя. До речі, саме Шарль де Голь свого часу сказав: « Якби у мене була така вишколена та організована армія, як Українська повстанська, німецький чобіт не ступив би на землю Франції».
Вмотивував пан Юрій своє непросте рішення щодо підписання ним у лютому 2014 року звернення культурних і громадських діячів Галичини з вимогою поважати російську мову та російськомовних громадян України.
У ході спілкування присутні дійшли спільного висновку: «Навіть у найдраматичніші періоди історії наш народ не втрачав своєї гідності. А свободу, яку здобули батьки, нині захищають їхні діти. Отже, щоб жити гідно і вільно треба понад усе любити свою землю, свою мову, свій народ». Дороговказом для спортової юні пролунала на завершення зустрічі знакова поезія донеччанина Володимира Сосюри «Любіть Україну».
Безперечно, спілкування з людиною, яка, як ніхто інший, уособлює гідність і совість нації, залишило незабутні враження в учасників заходу.
     Підготувала Олена Сторожук
  P.S. Cвітлини з зустрічі можна переглянути у розділі "Галерея" www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Shuxevu4.html
     
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!