48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК зустрілись з Юрієм Шухевичем


      У День гідності і свободи учнівський та педагогічний колективи Львівського училища фізичної культури мали честь вітати у стінах закладу Героя України, депутата Верховної Ради України восьмого скликання, багаторічного політв’язня радянських таборів, сина Головного командира Української повстанської армії генерал-хорунжого Романа Шухевича-Тараса Чупринки пана Юрія Шухевича.
На початку зустрічі пан Юрій висловив думки з приводу подій цього буремного року в Україні, підсумувавши свій виступ трактовкою української національної ідеї: «Ми – господарі своєї долі на своїй землі».
Предметною видалася розмова навколо тези: «Революцію задумують мрійники, роблять романтики, а користуються її плодами негідники».
Цікаво було дізнатися присутнім, чому саме серед ідеалів пана Юрія люди штибу французького генерала і політика Шарля де Голя. До речі, саме Шарль де Голь свого часу сказав: « Якби у мене була така вишколена та організована армія, як Українська повстанська, німецький чобіт не ступив би на землю Франції».
Вмотивував пан Юрій своє непросте рішення щодо підписання ним у лютому 2014 року звернення культурних і громадських діячів Галичини з вимогою поважати російську мову та російськомовних громадян України.
У ході спілкування присутні дійшли спільного висновку: «Навіть у найдраматичніші періоди історії наш народ не втрачав своєї гідності. А свободу, яку здобули батьки, нині захищають їхні діти. Отже, щоб жити гідно і вільно треба понад усе любити свою землю, свою мову, свій народ». Дороговказом для спортової юні пролунала на завершення зустрічі знакова поезія донеччанина Володимира Сосюри «Любіть Україну».
Безперечно, спілкування з людиною, яка, як ніхто інший, уособлює гідність і совість нації, залишило незабутні враження в учасників заходу.
     Підготувала Олена Сторожук
  P.S. Cвітлини з зустрічі можна переглянути у розділі "Галерея" www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Shuxevu4.html
     
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»