47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : В ЛУФК нагородили переможців предметних олімпіад


Впродовж листопада у Львівському училищі фізичної культури відбувалися шкільні олімпіади з основних навчальних предметів, а напередодні Дня святого Миколая відбулося підведення підсумків та нагородження переможців.
Найрезультативнішими учасниками олімпіад стали учні 10-в класу відділення футболу Володимир Лещук та 8-б класу відділення веслування Марта Жеплінська, на рахунку яких по шість призових місць з різних предметів.
Приємно відзначити, що серед переможців і чинна чемпіонка Європи, бронзова призерка світової юнацької першості з боротьби Вероніка Рябоволова, яка показала найкращі знання з інформатики серед дев’ятикласників та бронзова призерка європейського чемпіонату зі стрільби з лука Соломія Трапезнікова, яка посіла друге місце у вивченні української та англійської мов серед учнів 11 класу.
А юна восьмикласниця Вікторія Іванів прямо з нагородження за перемогу з біології подалася до Києва, де буде проходити централізовану підготовку у складі юніорської збірної команди України з художньої гімнастики.
На загал, у предметних олімпіадах з української, англійської мов, історії України, біології, математики, фізики, географії та інформатики взяли участь 102 вихованці закладу. Всі переможці та призери нагороджені грамотами та солодкими призами. На завершення заходу директор училища, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак побажав усім переможцям сповідувати принцип старогрецької калокагатії – ідеал єднання фізичної краси та духовної досконалості людини.
    З повним списком переможців та призерів шкільних предметних олімпіад можна познайомитися за лінком http://ufk.lviv.ua/ua-study-sub-predmetni_olimpiadu.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор