48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : В ЛУФК нагородили переможців предметних олімпіад


Впродовж листопада у Львівському училищі фізичної культури відбувалися шкільні олімпіади з основних навчальних предметів, а напередодні Дня святого Миколая відбулося підведення підсумків та нагородження переможців.
Найрезультативнішими учасниками олімпіад стали учні 10-в класу відділення футболу Володимир Лещук та 8-б класу відділення веслування Марта Жеплінська, на рахунку яких по шість призових місць з різних предметів.
Приємно відзначити, що серед переможців і чинна чемпіонка Європи, бронзова призерка світової юнацької першості з боротьби Вероніка Рябоволова, яка показала найкращі знання з інформатики серед дев’ятикласників та бронзова призерка європейського чемпіонату зі стрільби з лука Соломія Трапезнікова, яка посіла друге місце у вивченні української та англійської мов серед учнів 11 класу.
А юна восьмикласниця Вікторія Іванів прямо з нагородження за перемогу з біології подалася до Києва, де буде проходити централізовану підготовку у складі юніорської збірної команди України з художньої гімнастики.
На загал, у предметних олімпіадах з української, англійської мов, історії України, біології, математики, фізики, географії та інформатики взяли участь 102 вихованці закладу. Всі переможці та призери нагороджені грамотами та солодкими призами. На завершення заходу директор училища, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак побажав усім переможцям сповідувати принцип старогрецької калокагатії – ідеал єднання фізичної краси та духовної досконалості людини.
    З повним списком переможців та призерів шкільних предметних олімпіад можна познайомитися за лінком http://ufk.lviv.ua/ua-study-sub-predmetni_olimpiadu.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!