48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Я – Волноваха. Je suis Volnovaha»


      Акцію під такою назвою, що активно проходить у соцмережах, підтримали з ініціативи учнівсько-студентського парламенту спортсмени Львівського училища фізичної культури.
   Активісти учнівського самоврядування ознайомили присутніх з перебігом трагічних подій, що сталися 13 січня на одному з блокпостів Донецької області та засудили дії терористів. Розповіли також про реакцію світової громадськості на цю трагедію. Доєднавшись до жалобних заходів, які хвилею прокотились містами України та світу, учні запалили лампадки і свічки, закликавши усіх небайдужих вшанувати пам’ять загиблих під Волновахою та всіх людей доброї волі зробити все для того, щоб зупинити вбивчу руку, яка сьогодні проливає кров в Україні.
А 15 січня учнівський та педагогічний колективи училища долучились до загальнонаціональної хвилини мовчання за усіма загиблими від рук терористів та, зокрема, загиблими під Волновахою. Директор закладу Степан Родак, провівши аналогію між подіями у Парижі та Волновасі, наголосив:  «Україна сподівається, що наш заклик до підтримки і солідарності у боротьбі з тероризмом буде почутий світом. Оплакуючи жертв трагедії, ми маємо 18 січня взяти участь у Марші миру, щоб висловити протест проти тероризму у будь-якій формі».
   
Фото можна подивитися у розділі "Галерея" ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Volnovaha.html
Підготувала Олена Сторожук


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!