48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Я – Волноваха. Je suis Volnovaha»


      Акцію під такою назвою, що активно проходить у соцмережах, підтримали з ініціативи учнівсько-студентського парламенту спортсмени Львівського училища фізичної культури.
   Активісти учнівського самоврядування ознайомили присутніх з перебігом трагічних подій, що сталися 13 січня на одному з блокпостів Донецької області та засудили дії терористів. Розповіли також про реакцію світової громадськості на цю трагедію. Доєднавшись до жалобних заходів, які хвилею прокотились містами України та світу, учні запалили лампадки і свічки, закликавши усіх небайдужих вшанувати пам’ять загиблих під Волновахою та всіх людей доброї волі зробити все для того, щоб зупинити вбивчу руку, яка сьогодні проливає кров в Україні.
А 15 січня учнівський та педагогічний колективи училища долучились до загальнонаціональної хвилини мовчання за усіма загиблими від рук терористів та, зокрема, загиблими під Волновахою. Директор закладу Степан Родак, провівши аналогію між подіями у Парижі та Волновасі, наголосив:  «Україна сподівається, що наш заклик до підтримки і солідарності у боротьбі з тероризмом буде почутий світом. Оплакуючи жертв трагедії, ми маємо 18 січня взяти участь у Марші миру, щоб висловити протест проти тероризму у будь-якій формі».
   
Фото можна подивитися у розділі "Галерея" ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Volnovaha.html
Підготувала Олена Сторожук


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»