48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Наталія Васьо отримала нагороду НОК України


       26 січня 2015р. у Національному олімпійському комітеті України відбулося нагородження переможців традиційного Всеукраїнського конкурсу «Україна олімпійська» серед спортивних журналістів.
В числі лауреатів конкурсу була і методист Львівського училища фізичної культури Наталія Васьо, яка є активним дописувачем інтернет-сторінки училища та молодіжного журналу «Сто талантів».
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та голова комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганди олімпійського руху» Олег Волков вручили п.Наталії відзнаку лауреата та цінний подарунок (на фото).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!