48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Байдужі гинуть!»


Саме це гасло Батька українського тіловиховання Івана Боберського взяли за дороговказ учні та студенти Львівського училища фізичної культури, адже вони не бажають стояти осторонь подій сучасної української історії, хочуть бути корисними, ідентифікувати себе як українців.
Тому, коли газета «Голос України» розпочала акцію «Тепле слово солдату» на підтримку бійців, які зі зброєю в руках обстоюють суверенітет нашої держави, учнівсько-студентський парламент закликав спортовців закладу до її підтримки. Організаційний супровід заходу здійснили віце-президент парламенту Альона Шевченко та члени інформаційної комісії Віталій Сільченко, Дарина Туровчук і Володимир Лещук. Учні сподіваються, що малюнки-обереги, прозові та віршовані листи з найщирішими побажаннями і беззаперечною вірою в нашу єдність та непереможність через редакцію газети знайшли своїх адресатів.
А художнє послання оборонцям рідної землі від Вадима Яремчука, учня 7 класу відділення футболу, стало окрасою титульної статті «Різні діти малюють країну однаково. Єдиною і непереможною» у 10-у числі за 2015 рік цього часопису.
Долучились своїми підписами учні та студенти ЛУФК до всесвітнього твіттер-шторму та глобальної світової акції на підтримку української льотчиці Надії Савченко. Підписанти петиції, зокрема, зазначили: «Ми пишаємось силою духу нашої славної співвітчизниці, лейтенанта збройних сил України, депутата Верховної Ради України, члена делегації від України на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, яка вступила у нерівний бій з путінською Росією, і солідарні з цією мужньою людиною у її боротьбі. Надія Савченко є для нас взірцем лицарства, честі, гідності та звитяги». Президент учнівсько-студентського парламенту Тетяна Поляк передала зібрані підписи через посередництво Героя України, депутата Юрія Шухевича до Верховної Ради України.
Отож, хіба можна здолати народ, якщо навіть діти його засвідчують свою громадянську зрілість.
  Фото у розділі "Галерея" (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Savchenko.html)
 
Підготувала Олена Сторожук

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!