48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Народ-герой героїв появляє»


Ці слова Бориса Грінченка лягли епіграфом до низки заходів по вшануванню учнями Львівського училища фізичної культури героїв Крут.
Згадуючи трагічні події майже сторічної давнини, діти занурились у вир української історії: 1651 рік – битва під Берестечком. При її завершенні 300 запорожців,обороняючись проти чисельного польського війська, загинули всі до одного, не прийнявши умов ворога, не заплямувавши козацької честі.
29 січня 1918 року. Маленька станція Крути на Чернігівщині. І знову бій. Бій за право українського народу жити у власній державі. 400 студентів та гімназистів проти значно переважаючого, добре озброєного і вишколеного більшовицького війська. Юнаки дали гідну відсіч російській агресії і навічно залишаться в історії як символ національної гідності.
Історія повторюється. Сучасні муравйови втопили у крові схід України. Між Станицею Луганською і Дебальцевим тримають фронт біля 300 звитяжців з батальйонів «Львів» і «Київ»… Сьогодні кращі сини боронятьукраїнську землю від ворога, віддають свої життя за соборну незалежну державу, завершуючи справу, розпочату під Крутами.
Маючи на меті дізнатись, як плекають військову еліту України, вихованки відділення гандболу відвідали ліцей ім. Героїв Крут. Вечір-реквієм «Вони не загинули – вони пішли у безсмертя», спілкування з ліцеїстами, залишили у дівчат незабутні враження, які відображені у фотозвіті (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Krytu.html).
Гандболістки ЛУФК одностайні у думці: «Справжні патріоти, духовні нащадки козаків та героїв Крут навчаються у цьому закладі. Нас є кому захищати!» Воістину «Народ-герой героїв появляє».
Підготувала Олена Сторожук

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Учні ЛУФК зустрілись з Ігорем Засядковичем – дзюдоїстом і акторомВітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державності