48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Народ-герой героїв появляє»


Ці слова Бориса Грінченка лягли епіграфом до низки заходів по вшануванню учнями Львівського училища фізичної культури героїв Крут.
Згадуючи трагічні події майже сторічної давнини, діти занурились у вир української історії: 1651 рік – битва під Берестечком. При її завершенні 300 запорожців,обороняючись проти чисельного польського війська, загинули всі до одного, не прийнявши умов ворога, не заплямувавши козацької честі.
29 січня 1918 року. Маленька станція Крути на Чернігівщині. І знову бій. Бій за право українського народу жити у власній державі. 400 студентів та гімназистів проти значно переважаючого, добре озброєного і вишколеного більшовицького війська. Юнаки дали гідну відсіч російській агресії і навічно залишаться в історії як символ національної гідності.
Історія повторюється. Сучасні муравйови втопили у крові схід України. Між Станицею Луганською і Дебальцевим тримають фронт біля 300 звитяжців з батальйонів «Львів» і «Київ»… Сьогодні кращі сини боронятьукраїнську землю від ворога, віддають свої життя за соборну незалежну державу, завершуючи справу, розпочату під Крутами.
Маючи на меті дізнатись, як плекають військову еліту України, вихованки відділення гандболу відвідали ліцей ім. Героїв Крут. Вечір-реквієм «Вони не загинули – вони пішли у безсмертя», спілкування з ліцеїстами, залишили у дівчат незабутні враження, які відображені у фотозвіті (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Krytu.html).
Гандболістки ЛУФК одностайні у думці: «Справжні патріоти, духовні нащадки козаків та героїв Крут навчаються у цьому закладі. Нас є кому захищати!» Воістину «Народ-герой героїв появляє».
Підготувала Олена Сторожук

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!