47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Народ-герой героїв появляє»


Ці слова Бориса Грінченка лягли епіграфом до низки заходів по вшануванню учнями Львівського училища фізичної культури героїв Крут.
Згадуючи трагічні події майже сторічної давнини, діти занурились у вир української історії: 1651 рік – битва під Берестечком. При її завершенні 300 запорожців,обороняючись проти чисельного польського війська, загинули всі до одного, не прийнявши умов ворога, не заплямувавши козацької честі.
29 січня 1918 року. Маленька станція Крути на Чернігівщині. І знову бій. Бій за право українського народу жити у власній державі. 400 студентів та гімназистів проти значно переважаючого, добре озброєного і вишколеного більшовицького війська. Юнаки дали гідну відсіч російській агресії і навічно залишаться в історії як символ національної гідності.
Історія повторюється. Сучасні муравйови втопили у крові схід України. Між Станицею Луганською і Дебальцевим тримають фронт біля 300 звитяжців з батальйонів «Львів» і «Київ»… Сьогодні кращі сини боронятьукраїнську землю від ворога, віддають свої життя за соборну незалежну державу, завершуючи справу, розпочату під Крутами.
Маючи на меті дізнатись, як плекають військову еліту України, вихованки відділення гандболу відвідали ліцей ім. Героїв Крут. Вечір-реквієм «Вони не загинули – вони пішли у безсмертя», спілкування з ліцеїстами, залишили у дівчат незабутні враження, які відображені у фотозвіті (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Krytu.html).
Гандболістки ЛУФК одностайні у думці: «Справжні патріоти, духовні нащадки козаків та героїв Крут навчаються у цьому закладі. Нас є кому захищати!» Воістину «Народ-герой героїв появляє».
Підготувала Олена Сторожук

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісу