48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Артур Гордишинський – срібний призер Кубка України з важкої атлетики


          У м.Чернігові триває Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок (25-28 лютого 2015р.) під патронатом голови Федерації важкої атлетики України Олександра Гереги.
У другий день змагань срібну нагороду у ваговій категорії до 69 кг здобув студент І курсу Львівського училища фізичної культури Артур Гордишинський. Артур у сумі двоборства показав  результат 262 кг (ривок - 116 кг та поштовх - 146 кг ). Переміг Михайло Бойко з Кам’янця-Подільського Хмельницької обл. з результатом 273 кг (ривок – 120 кг, поштовх – 153 кг). На третьому місці – Віталій Глушко з Луцька, який подужав 256 кг (116 кг – ривок, 140 кг – поштовх).
Слід зазначити, що це перша нагорода Артура серед дорослих спортсменів і блискавичний успіх! Адже хлопець лише нещодавно перейшов у нову для себе  вагову категорію, крім того, ще юніор за віком. Хоча до перемог йому не звикати: талановитий важкоатлет - чемпіон України серед юнаків та юніорів, рекордсмен України серед юнаків  у двоборстві. Вітаємо Артура та його тренерів Андрія та Володимира Гентошів!
Підготувала Наталія Васьо
Пастила купить в москве ассортимент в интернет магазине пастила.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Знайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе