Непрофільні види : Дайджест ЛУФК за лютий

У лютому 2015р. на всеукраїнських змаганнях перед вели відділення велоспорту і кульової стрільби. Майже одночасно у Львові на навчально-тренувальній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулися зимові чемпіонати України з велоперегонів на треку та кульової стрільби.
Велотрековики змагались у трьох вікових категоріях: кадети, юніори, дорослі. 46 медалей, в тому числі 23 золоті – такий доробок учнів і студентів ЛУФК. Семиразовим чемпіоном України серед наймолодших став учень 9 класу Олександр Кривич. 5 золотих нагород в активі десятикласниці Софії Холод. Серед юніорів заправляв студент І курсу Віталій Підківка. У Віталія 6 медалей, в тому числі три золотих. Також шестиразовою призеркою юніорського чемпіонату стала одинадцятикласниця Діана Галик. У Віктора Біляка три медалі. Віталій Підківка і Діана Галик – переможці і дорослого чемпіонату.
У стрільців чотириразовим чемпіоном України став учень 11 класу Павло Коростильов, причому у стрільбі із стандартного пістолета Павло перевищив абсолютний рекорд Європи та світу. Також чотири золоті нагороди в активі студента І курсу Ігора Кізими. І також результат, який перевищує юніорське світове досягнення. У командній стрільбі Ігору добре асистували другокурсники Ігор Павлишин та Юрій Мнечник. У хлопців по дві золоті відзнаки. До того ж, Юрій виконав ще й норматив майстра спорту України.
«Золото» і «бронза» чемпіонату в активі одинадцятикласника Андрія Кузіва. Срібною медалісткою національної першості стала і однокласниця Андрія Поліна Конарєва – у стрільбі з пневматичного пістолета Поліна поступилася тільки олімпійський чемпіонці Олені Костевич.
Відзначився на чемпіонаті і випускник училища Олег Царьков. У вправі ГП-6 Олег покращив рекорд України (630,6 очок), який належав йому ж.
За результатами чемпіонату Павло Коростильов, Поліна Конарєва, Ігор Кізима, Андрій Кузів, Олег Царьков, а також Олександр Галкін (вип. 2009р.) включені до складу національної збірної України, яка з 2 до 8 березня брала участь у чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї у м.Арнем (Нідерланди).
Свій зимовий чемпіонат у Києві провели і п’ятиборці. Тут також змагались усі вікові категорії. Серед юнаків групи «А» (чотириборці) срібним призером національної першості став учень 11 класу Остап Зведенюк. Вадим Книшевич (10 кл.) на 4 місці, Олександр Дикий – на п’ятому. У командній першості хлопці - чемпіони України! Серед дівчат категорії «Б» (триборки) бронзовою призеркою стала учениця 10 класу Олександра Горенчук. Анастасія Колосова (9кл.) посіла 4 місце. Серед дорослих атлетів віце-чемпіоном України став Андрій Федечко (вип. 2008р.)
На міжнародній арені блискуче виступили лучники. Чемпіонкою Європи серед дівчат-юніорок стала учениця 11 класу Соломія Гнип. Соломія Трапезнікова (11кл.) – на п’ятому місці. У командній першості дівчата четверті. 5 місце у командних стрільбах посіли юніори Антон Худа (10 кл.), Максим Попович (ІІк.), Денис Михальчук (ІІІ к.).
Серед дорослих атлетів золоту медаль чемпіона здобув Георгій Іваницький (вип. 2012р.). Іменита вихованка ЛУФК Катерина Палеха п’ята у командній першості. Бронзову медаль у стрільбі з блочного лука виборов Влад Большаков (вип. 2013р.).
На чемпіонаті світу з велоспорту на треку (м.Париж, 18-22.02.) студент ІІ курсу Роман Гладиш посів високе 4 місце у скретчі (групова гонка на 15 км). У парній гонці у Романа 11 місце. Також одинадцятою у жіночому скретчі фінішувала Тетяна Клімченко (вип. 2011р.).
Поступово набирає впевненості і необхідного міжнародного досвіду фехтувальник Максим Гаравський (11 кл.). Максим посів 7 місце на етапі кадетського Кубка Європи у Варшаві (7-8 лютого) та 11-е на чемпіонаті Європи серед кадетів (м.Марібор (Словенія), 24-28 лютого). Також 11 місце у Маріборі вибороли Артем Матевосов (11 кл.) і Олексій Голдій (10 кл.), а Катерина Мазепа (11 кл.) стала п’ятою лауреаткою європейського чемпіонату.
У лютому змагальний сезон завершили санкарі. На чемпіонаті світу у м.Сігулді (14-15.02.) дебютувала студентка І курсу Дарія Гула. Результат дебютантки – 30 місце. У Олени Стецків (вип. 2011р.) – 25-а підсумкова позиція. Роман Захарків (вип. 2011р.) на двомісних санях дев’ятнадцятий, у естафеті збірна України десята.
Там же у Сігулді була розіграна молодіжна світова першість (U-23). Олена Стецків показала 10-ий результат, Дарія Гула на 14 місці.
В останній день лютого на олімпійській трасі у Сочі (Російська Федерація) санкарі провели європейський чемпіонат. У естафетній гонці збірна України, за яку виступали Олена Стецків і Роман Захарків, посіла 5 місце. У особистих з’їздах Стецків шістнадцята, Захарків – чотирнадцятий.
Програму-мінімум на сезон виконали молоді санкарі училища. Михайло Савицький, Ірина Левкович (обидвоє 11 кл.), Мирослав Левкович і Олена Смага (9кл.) на етапах молодіжного Кубка світу набрали необхідні рейтингові очки, щоб у сезоні 2016р. кваліфікуватись на ІІ юнацькі зимові Олімпійські ігри.
У лютому гандбольна «Галичанка», основу якої складають вчорашні випускниці училища, успішно провела ігри 1/8 фіналу європейського Кубка Виклику з грецьким клубом «Амінтас Амінтео» (26:11,36:16) і вийшла у наступне коло змагань, де на неї чекає 2 зустрічі з сербською командою «Наїса Ніс». Ігри відбудуться у Львові 14 і 15 березня.
     На престижному міжнародному турнірі з боротьби у Швеції перемогу здобула титулована вихованка училища Юлія Ткач (вип. 2009р.). Для Юлії (на фото) це був перший старт після минулорічного чемпіонату світу, де, як відомо, вона виборола золоту медаль чемпіонки!