47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : На Європейських іграх виступлять 24 вихованці ЛУФК


      243 спортсмени представлятимуть Україну на перших в історії Європейських іграх, які з 12 до 28 червня 2015р. відбудуться у столиці Азербайджану м. Баку. Саме такий склад команди затвердив виконком Національного олімпійського комітету на своєму засіданні 19 травня.
На Європейських іграх виступлять і 24 вихованці Львівського училища фізичної культури. До складу збірної України увійшли ватерполісти Богдан Дзядик, Станіслав Дубелір, Матвій Железняк, Савва Попик, лучники Георгій Іваницький і Маркіян Івашко, стрілці Павло Коростильов, Поліна Конарєва, Олег Царьков і Роман Бондарук, веслувальники Тарас Міщук і Анастасія Горлова, фехтувальники Клод Юнес і Яна Шемякіна, борці Андрій Квятковський, Олексій Мельник, Василь Шуптар, Оксана Ващук, Оксана Гергель, Ліля Горішна, Тетяна Кіт, Олександра Когут, Тетяна Лавренчук і Юлія Ткач.
Приємно, що дев’ятеро з них сьогодні продовжують навчання в училищі. Це всі ватерполісти, а також Тарас Міщук, Настя Горлова, Павло Коростильов, Поліна Конарєва і Тетяна Кіт.
Найтитулованішими серед них є олімпійська чемпіонка Лондона з фехтування на шпагах Яна Шемякіна та чемпіонки світу з жіночої боротьби Юлія Ткач і Олександра Когут.
В рамках І Європейських ігор понад 6 тисяч атлетів з 50 країн старого континенту розіграють 253 комплекти нагород у 20 видах спорту (16 олімпійських та 4 неолімпійських).
Українські спортсмени виступлять у Баку у 19 з 20 видів спорту. Україна не буде представлена у легкій атлетиці.
Склад української команди формувався з урахуванням здобутих ліцензій для у часті у Іграх, а також відповідно до національної системи відбору, пропозицій федерацій з видів спорту та за підсумками детального розгляду на засіданні Експертної ради з питань підготовки та участі спортсменів України у найпрестижніших міжнародних змаганнях.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!