47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : В ЛУФК пролунав останній дзвоник


    29 травня 2015 року у Львівському училищі фізичної культури відбулося свято Останнього дзвоника. На майданчику зібралися педагоги, учні та студенти училища, батьки. Провести випускників у доросле життя прийшли і почесні гості: заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації проф. Оксана Вацеба,  начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноборони України підполковник Руслан Сеник, виконавчий директор відділення НОК Христина Подгрушна-Опьола, голова Громадської ради при Львівській облдержадміністрації Степан Середа, розпорядники канадського фонду ім. Володимира Кузя Віра Маланчій і Богдан Колос, керівники спортивних організацій та клубів, з якими співпрацює училище.
Директор училища, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Степан Родак закликав одинадцятикласників гордо і достойно нести звання випускника Львівського училища фізичної культури. Адже це дійсно славетний заклад! 40 його вихованців є кандидатами на участь у Іграх ХХХІ олімпіади, 24 змагатимуться на І Європейських іграх, в їх числі дев’ятеро сьогоднішніх учнів та студентів. І це ще далеко не всі здобутки спортсменів, виплеканих у ЛУФК.
Принагідно директор вручив відзнаки кращих спортсменів минулого року Ігору Кізимі, Мар’яні Колос, Поліні Конарєвій та Соломії Гнип.
Отець Любомир з церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці благословив випускників у добру путь.
Розпорядники канадського фонду ім.ВолодимираКузя Віра Маланчій та  Богдан Колос нагородили одноіменними стипендіями фонду кращих учнів закладу Павла Коростильова, Соломію Гнип, Поліну Конарєву, Ангеліну Лисак, Соломію Трапезнікову та Вероніку Рябоволову. А заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба вручила посвідчення майстрів спорту України санкарям Роману Радченкову, Оресту Соботі та Дарії Гулі.
Напутні та теплі слова випускникам казали класний керівник 11- Б класу Ірина Фігурна та заслужений тренер України з кульової стрільби Валентина Коростильова.
До випускників звернулася і мама одного з них Ольга Малецька, яка словами Ліни Костенко попросила дітей «вік прожити, як належить». А після промови п.Оля запалила свічку як символ материнської любові і віддала  синові, який у свою чергу передав її іншим випускникам. Переходячи з рук в руки,  тендітне полум’я свічки розпалювало у юних серцях добро і любов.
Та і самим випускникам було що сказати своїм педагогам. Приємний сюрприз для директора зробили випускниці відділення стрільби з лука Соломія Гнип, Соломія Трапезнікова та Тамара Паламарчук, які нещодавно повернулися з етапу Кубка Європи. З Австрії, де проходили змагання, дівчата, окрім перемоги,   привезли у подарунок для шкільного музею парасольку у вигляді стрілецької мішені. Окрім слів вдячності випускниці відділення гандболу заспівали пісню «Прощавай, рідна школа!», а по завершенню пісні відбулася символічна передача спортивного інвентаря від одинадцятикласників молодшим товаришам.  Зворушливо виглядало, коли вже дорослі спортсмени бережливо передавали боксерські рукавички, футбольний та гандбольний м’ячі, гімнастичні стрічки, а молодші, затамувавши подих, з вдячність приймали їх. А потім під патріотичний танець у виконанні гімнасток футболісти разом з гандболістками виклали тризуб з синьо-жовтих стрічок! Наприкінці дійства усі випускники випустили кульки - синьо-жовтими кольорами замайоріло сонячне небо. І дехто з батьків та гостей не зуміли втримати сліз…
А далі під звуки шкільного вальсу випускники запрошували своїх педагогів на танець. На завершення свята як місток між дитинством і самостійним життям для випускників востаннє пролунала мелодія шкільного дзвоника. З майданчика училища випускники  виходили під вишитими рушниками, які тримали їхні батьки, та під гучні оплески усіх присутніх.
 
 Підготувала Наталія Васьо
 Незабутні моменти свята закарбувала на своїх світлинах студентка І курсу Анастасія Аржанова (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Dzvinok.html)
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор