48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЛУФК випустило нових чемпіонів


          31 травня 2015 року назавжди залишиться особливим днем для цьогорічних випускників Львівського училища фізичної культури. Увесь педагогічний колектив училища, батьки, вчорашні одинадцятикласники зібралися у святковій залі готелю «Львів» на випускний бал. Атестати зрілості у цей день отримували випускники по всій Україні, та у ЛУФК цей вечір відрізнявся від інших шкіл. Училище випускало не просто учнів, а нових чемпіонів - надію українського спорту. Слово для зачитання наказу про випуск учнів 11-х класів було надано заступнику директора з навчальної роботи Людмилі Кучабській.
У 11-А класі (класний керівник Анна Кондратюк) срібною медаллю за особливі успіхи у навчанні була відзначена майстер спорту України, член юніорської збірної команди України, бронзова призерка чемпіонату Європи з боротьби Анастасія Остапук. Серед інших «зіркових» випускників класу фіналістка юнацької Олімпіади і чемпіонату світу стрільчиха Поліна Конарєва, 14-разова чемпіонка України з велосипедного спорту Діана Галик, бронзова призерка чемпіонату світу борчиня Ангеліна Лисак, чемпіонка Європи Євгенія Павлова, срібні призерки чемпіонатів Європи з боротьби Ольга Загайська, Мар’яна Колос тощо.
11-Б клас (класний керівник Ірина Фігурна) випускав дружню футбольну команду – переможницю багатьох міжнародних та всеукраїнських юнацьких турнірів, а також представників відділення кульової стрільби, серед яких титулований Павло Коростильов. У свої 17 років Павло - заслужений майстер спорту, член національної збірної команди України, переможець ІІ юнацьких Олімпійських ігор, дворазовий чемпіон світу, рекордсмен світу. Оскільки Павло знаходився на змаганнях, атестат отримувала його мама та тренер, заслужений тренер України Валентина Коростильова.
Випускники 11-В класу (класний керівник Олена Грилицька) – новоспечені чемпіонки України та учасниці молодіжного чемпіонату Європи з гандболу Ольга Василяка, Софія Давидянц, Мар’яна Маркевич, Наталія Стрюкова, кандидати на участь у І Європейських іграх з водного поло Стас Дубелір, Олександр Дишковський, Савва Попик, Матвій Железняк, членкині юніорської збірної зі стрільби з лука, чемпіонка Європи, срібна призерка чемпіонату світу Соломія Гнип та бронзова призерка Європейської першості Соломія Трапезнікова.
Насамкінець атестати вручили випускникам 11-Г класу (класний керівник Катерина Собків). Серед них - 5-ий лауреат юнацького чемпіонату світу з фехтування Максим Гаравський, призери чемпіонатів України з боротьби – Артем Джелема, Дмитро Крисюк, з сучасного пятиборства - Даниїл Ковдань, з легкої атлетики - Ярослав Козарь, з фехтування - Артур Кошут, Денис Кулагін.
Директор училища, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Степан Родак закликав випускників вміло використовувати уроки спорту у житті, своїми успіхами прославляти український народ та ніколи не забувати свою спортивну альма-матер – Львівське училище фізичної культури!
Напутні слова випускникам казали також класний керівник Катерина Собків, вихователь Лариса Поважняк та батьки Леся Кравчук і Руслан Колесник, який приїхав на свято просто із зони АТО.
Як слова вдячності, випускники подарували музичні вітання своїм батькам. І на завершення урочистої частини станцювали останній шкільний вальс.
А далі була велика кількість конкурсів, організованих класним керівником Іриною Фігурною, співи, танці, а також безліч добрих слів вдячності директору, тренерам та вчителям.
Вечір добіг кінця… Випускники вирушають у свою життєву дорогу, а ми запам’ятаємо їх юними, гарними, із сяючими очима та палаючими серцями.
Підготувала Наталія Васьо.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області