48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степан Родак: «Команди ЛУФК на фоні елітного клубу не губилися»


        Уважним спостерігачем стикових ігор чемпіонату України з футболу серед юнаків між командами Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» і донецьким «Шахтарем» у вікових категоріях U-17 і U-14, які 9 червня 2015р. проходили у Дублянах, був директор училища, Степан Родак.
Ми попросили Степана Михайловича прокоментувати обидві зустрічі.
- На початку треба сказати, що академія донецького «Шахтаря» сьогодні одна з кращих в Європі. Про це свідчать результати команди у молодіжній Лізі чемпіонів, де «гірники» дійшли до фіналу, поступившись лише лондонському «Челсі». Впродовж довшого періоду часу роботу академії організовували нідерландські фахівці. Та й власник «Шахтаря» досить уваги приділяє роботі з резервом.
Тому хочу відзначити, що на фоні елітного клубу наші хлопці не губилися, виглядали навченими і організованими командами з добре поставленою грою, а восьмикласники у другій половині зустрічі мали ще й повну ігрову превагу.
 
- Що тоді завадило їм здобути перемоги?
- За підсумками ігор напрошуються два висновки. В окремих випадках окремі гравці «Шахтаря» виглядали індивідуально сильнішими, що у підсумку і вирішило результати матчів. Це свідчення доброї селекційної роботи. На жаль, наші можливості у цьому обмежені. Ми як державна установа не можемо запропонувати юним футболістам такі ж умови як приватна структура. «Шахтар» у всіх регіонах і не тільки України має своїх скаутів, які відслідковують талановиту молодь і запрошують до себе. Тому нам на етапі відбору залишається те, що не підходить тому ж «Шахтарю», а також «Динамо», «Дніпру», «Металісту».
Друге. Наші команди мають замало ігор з сильними суперниками. Ми варимося у власному соку в межах нашого західного регіону. На хлопців тиснув авторитет суперника, тому і допускалися помилки, які приводили до пропущених голів. Можна сказати, що фактично всі голи у наші ворота ми собі «привезли» самі. Футболісти «Шахтаря» навпаки діяли холоднокровно і раціонально: чекали на наші помилки і вміло реалізовували їх. А це свідчення якраз відповідної ігрової практики і досвіду. Хоч треба відзначити, що наших хлопців вони також побоювалися і грали досить обережно.
Прес-служба ЛУФК.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»