Непрофільні види : Дайджест ЛУФК за травень

У травні 2015р. на всеукраїнських змаганнях відзначились борці училища. На чемпіонаті України серед кадетів (U-17) вони вибороли 6 золотих, 3 срібні, 4 бронзові медалі. Чемпіонами України стали Вероніка Рябоволова, Ольга Загайська, Євгенія Павлова, Ангеліна Лисак, Юрій Ідзінський, Мирослав Попадюк, віце-чемпіонками – Христина Демко, Анастасія Боженко, Дарина Туровчук, бронзовими лауреатами – Яна Сорока, Романа Вовчак, Олександра Побігун. Усі переможці зараз наполегливо готуються до юнацьких чемпіонатів Європи та світу, які у серпні відбудуться відповідно у Сербії та Боснії і Герцеговині.
Борців підтримали велосипедисти. На чемпіонаті України з неолімпійських видів на львівському велодромі дворазовим переможцем серед юніорів став студент І курсу Віталій Підківка. У одинадцятикласниці Діани Галик дві срібні нагороди. Серед молоді віком до 23 років Роман Гладиш виборов золоту та срібну медалі. Гладиш і Підківка відзначились також на Кубку України з олімпійських видів змагань – у складі збірного екіпажу вони перемогли у командній гонці переслідування. Відразу за ними фінішували Юрій Поляков, Роман Селіверстов та Маркіян Міхенько. У цьому ж виді змагань серед жінок Юлія Бірюкова, Діана Галик та Софія Холод стали бронзовими призерками.
На Кубку України з дзюдо у Сумах бронзову нагороду виборов студент І курсу Олег Овчаренко. Для Олега це вдалий дебют на змаганнях серед дорослих.
На молодіжному Кубку України «Чернігівське полювання» з кульової стрільби переможцями стали Альона Шевченко та Андрій Кузів. Нагородою для них стала справжня золота куля.
Відзначились у травні і боксери. Учень 9 класу Юрій Возний переміг на чемпіонаті України серед юнаків, а студент І курсу Роберт Мартон – серед молоді. Обидвоє тепер готуються до європейських першостей у своїх вікових категоріях.
Вдало стартували у літньому сезоні легкоатлети ЛУФК. На чемпіонаті України серед юніорів у м.Кіровограді переможницею у бізі на 3000м з перешкодами стала першокурсниця Ірина Племянник. У Артура Назарука – «бронза» на 400м з бар’єрами, а юна Ілона Заскалько з особистим рекордом 175см посіла 4 місце у стрибках у висоту. Свої успішні виступи легкоатлети продовжили на молодіжній першості (U-22), яка пройшла у тому ж Кіровограді. Чемпіонами України у естафеті 4х400м стали студенти училища Юрій Трохімчук, Богдан Мекелита, Артур Назарук. Дмитро Долинчук виборов дві «бронзи» у забігах на 3000 і 5000м. Бронзовими призерками стали Тамара Євдокимова у метанні списа та Ірина Племянник у бізі на 3000м з перешкодами.
Свої стайєрські таланти Дмитро Долинчук продемонстрував і на чемпіонаті України з напівмарафону (дистанція 21км 97,5м) у Ковелі, де став переможцем серед молоді.
Юніорським чемпіоном з веслувального марафону (дистанція 18км) став учень 10 класу Кирило Федечко. Додатковою нагородою Кирилу за перемогу стало звання майстра спорту України. Одинадцятикласниця Оля Шостак стала срібною призеркою у байдарці-двійці та бронзовою у одномісному човні.
Історичною подією травня стала перемога львівської «Галичанки» у чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд. Це результат семирічної праці відділення гандболу училища, яке впродовж усього періоду очолює старший тренер Василь Козар. Основу чемпіонок склали вчорашні випускниці відділення. У складі команди чемпіонками України стали і сьогоднішні учениці Мар’яна Маркевич, Ольга Василяка, Софія Давидянц, Наталія Стрюкова, Тетяна Поляк.
Високу майстерність демонстрували вихованці училища і на міжнародній арені. Чемпіоном Європи у олімпійському виді змагань – перегонах на двомісних каное на дистанцію 1000м став веслувальник Тарас Міщук. За це досягнення Тарас (на фото) вшанований титулом кращого спортсмена Львівщини за результатами травня.
На етапі Кубка Європи зі стрільби з лука серед юніорів у м.Клягенфурті (Австрія) дворазовим переможцем став студент ІІ курсу Максим Попович. У міксті – дуелях змішаних команд Максиму асистувала одинадцятикласниця Соломія Гнип.
У м.Осієк (Хорватія) відбулися кваліфікаційні змагання Європейської Молодіжної ліги зі стрільби з пневматичної зброї у східній зоні. Збірна команда України з пістолету, до складу якої входила учениця 11 класу училища Поліна Конарєва вийшла до фіналу з першого місця.
На рейтингових змаганнях UСІ (міжнародна спілка велосипедистів) «Гран Прі Мінська» відзначився студент ІІ курсу Роман Гладиш. Роман переміг у скретчі (групова гонка) та медісоні (парна гонка). В змаганнях серед юніорів у Мінську відзначився першокурсник Віталій Підківка, який посів ІІ місце у гонці за очками та четверте – у скретчі.
У травні у різних видах спорту пройшли етапи Кубків світу для елітних спортсменів, у яких відзначились випускники училища.
Мультимедалістом світового Кубка з веслування на каное у німецькому Дуйсбургу став Віталій Вергелес (вип. 2007р.). Віталій виборов срібні нагороди у заїздах на каное-четвірках на 200 і 1000м, а також бронзову медаль – у перегонах на двомісних човнах на 200м.
Олег Царьков (вип. 2008р.) став бронзовим призером стрілецького Кубка світу у м.Мюнхені. Олег відзначився у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м, а додатковою нагородою йому стала олімпійська ліцензія у Ріо-2016. На такому ж етапі Кубка світу у Форт-Беннінгу (США) 5 місце у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м посів Роман Бондарук (вип. 1992р.). Також 5 місце на етапі Кубка світу з фехтування на шпагах у південно-африканському Йоханнесбурсі виборола Яна Шемякіна (вип. 2006р.).