47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Пантелєєва, Свистіль і Большаков у боротьбу за універсіадні нагороди не втрутилися


     На ХХVІІІ літній Всесвітній універсіаді у південнокорейському Кванджу відбулися змагання з фехтування на шпагах серед жінок.
На жаль, вихованки Львівського училища фізичної культури у боротьбу за універсіадні нагороди не втрутилися: в 1/32 фіналу Юлія Свистіль (вип. 2014р.) поступилася польській мушкетерці Магдалені Павловскій 8:15, а Ксенія Пантелєєва (вип. 2013р.) – шведці Еммі Вагго 14:15. У підсумку у Свистіль тридцять п’ята підсумкова позиція, у Пантелєєвої – тридцять шоста.
Не зумів подолати стартовий рубіж і стрілець з блочного лука, чинний чемпіон світу серед студентів Владислав Большаков (вип. 2013р.). У 1/24 фіналу Владислав (на фото) поступився казаху Сєргєю Хрістічу 139:140.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФК