48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Пантелєєва, Свистіль і Большаков у боротьбу за універсіадні нагороди не втрутилися


     На ХХVІІІ літній Всесвітній універсіаді у південнокорейському Кванджу відбулися змагання з фехтування на шпагах серед жінок.
На жаль, вихованки Львівського училища фізичної культури у боротьбу за універсіадні нагороди не втрутилися: в 1/32 фіналу Юлія Свистіль (вип. 2014р.) поступилася польській мушкетерці Магдалені Павловскій 8:15, а Ксенія Пантелєєва (вип. 2013р.) – шведці Еммі Вагго 14:15. У підсумку у Свистіль тридцять п’ята підсумкова позиція, у Пантелєєвої – тридцять шоста.
Не зумів подолати стартовий рубіж і стрілець з блочного лука, чинний чемпіон світу серед студентів Владислав Большаков (вип. 2013р.). У 1/24 фіналу Владислав (на фото) поступився казаху Сєргєю Хрістічу 139:140.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!