47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Пантелєєва, Свистіль і Большаков у боротьбу за універсіадні нагороди не втрутилися


     На ХХVІІІ літній Всесвітній універсіаді у південнокорейському Кванджу відбулися змагання з фехтування на шпагах серед жінок.
На жаль, вихованки Львівського училища фізичної культури у боротьбу за універсіадні нагороди не втрутилися: в 1/32 фіналу Юлія Свистіль (вип. 2014р.) поступилася польській мушкетерці Магдалені Павловскій 8:15, а Ксенія Пантелєєва (вип. 2013р.) – шведці Еммі Вагго 14:15. У підсумку у Свистіль тридцять п’ята підсумкова позиція, у Пантелєєвої – тридцять шоста.
Не зумів подолати стартовий рубіж і стрілець з блочного лука, чинний чемпіон світу серед студентів Владислав Большаков (вип. 2013р.). У 1/24 фіналу Владислав (на фото) поступився казаху Сєргєю Хрістічу 139:140.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!