48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Пантелєєва, Свистіль і Большаков у боротьбу за універсіадні нагороди не втрутилися


     На ХХVІІІ літній Всесвітній універсіаді у південнокорейському Кванджу відбулися змагання з фехтування на шпагах серед жінок.
На жаль, вихованки Львівського училища фізичної культури у боротьбу за універсіадні нагороди не втрутилися: в 1/32 фіналу Юлія Свистіль (вип. 2014р.) поступилася польській мушкетерці Магдалені Павловскій 8:15, а Ксенія Пантелєєва (вип. 2013р.) – шведці Еммі Вагго 14:15. У підсумку у Свистіль тридцять п’ята підсумкова позиція, у Пантелєєвої – тридцять шоста.
Не зумів подолати стартовий рубіж і стрілець з блочного лука, чинний чемпіон світу серед студентів Владислав Большаков (вип. 2013р.). У 1/24 фіналу Владислав (на фото) поступився казаху Сєргєю Хрістічу 139:140.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області