Непрофільні види : Серпневий дайджест ЛУФК

Серпень 2015р. для вихованців Львівського училища фізичної культури був багатий міжнародними спортивними подіями.
У Мілані відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное, де вчергове відзначився цьогорічний випускник училища Тарас Міщук (на фото). Тарас виборов бронзову медаль у перегонах на каное-двійці на дистанції 500м. Ще один вихованець училища Віталій Вергелес (вип. 2007р.) став срібним призером у каное-четвірці на 1000м. Якщо додати сюди ще молдавські «срібло» Олега Тарновського (вип. 2009р.) та «бронзу» його молодшого брата Сергія, то веслувальна школа безводного Львова у Мілані виглядала цілком пристойно.
На чемпіонаті Європи з сучасного п'ятиборства у м.Бар (Великобританія) чемпіоном старого континенту у чоловічій естафеті став Юрій Федечко (вип. 2012р.). Брат Юрія Андрій (вип. 2008р.) посів 4 місце у чоловічому командному турнірі, а Валерія Пермикіна (вип. 2013р.) – дев’яте у жіночому.
У серпні пройшли європейська та світова першості з вільної боротьби серед кадетів – спортсменів віком до 18 років. На чемпіонаті Європи у м.Суботіца (Сербія) І місце посіла студентка І курсу Ангеліна Лисак. Срібну медаль виборола десятикласниця Вероніка Рябоволова, а Ольга Загайська (І курс) і Юрій Ідзінський (11кл.) стали бронзовими призерами.
Через два тижні на чемпіонаті світу у Сараєво (Боснія і Герциговина) Ангеліна Лисак повторила свій Європейський успіх і стала ще й чемпіонкою світу. Євгенія Павлова (І курс) посіла 5 місце, Анастасія Падошик (10кл.) восьме, Вероніка Рябоволова 9е, Ольга Загайська 10е.
На юніорському чемпіонаті світу у м.Сальвадорі (Бразилія) бронзовою призеркою стала Оксана Лівач (вип. 2014р.).
На чемпіонаті світу з велоперегонів на треку серед юніорів (м.Астана, Казахстан) студент ІІ курсу Віталій Підківка показав шостий результат у командній гонці переслідування.
Бронзовою призеркою юніорського чемпіонату Європи з боксу повернулася додому учениця 11 класу Олександра Харитонюк. Олександра посіла ІІІ місце у ваговій категорії до 60кг.
Першокурсниця училища Соломія Гнип дебютувала серед елітних спортсменів на етапі Кубка світу зі стрільби з лука у Вроцлаві. Дебют виявився не надто приємним – Соломія вибула на 1/24 стадії змагань, але набутий досвід залишився. Участь у етапі стрілецького Кубка світу у азербайджанській Габалі взяли однокурсники Соломії Павло Коростильов (12 місце) та Поліна Конарєва (45е).
Задавали тон вихованці ЛУФК і на всеукраїнських змаганнях. Чемпіонами України з велосипедного скретчу (різновид групової гонки) стали студент ІІІ курсу Роман Гладиш та випускниця 2011р. Тетяна Клімченко. У медісоні Гладиш срібний призер, а Віталій Підківка (ІІ курс) – бронзовий. На юнацькому чемпіонаті України серед юнаків, який проходив паралельно, переможцями у омніумі (велосипедне багатоборство) стали Олександр Кривич (10кл.) та Софія Холод (11кл.).
На командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное у Полтаві дворазовою чемпіонкою стала цьогорічна випускниця Анастасія Горлова. Анастасія перемогла у байдарці-одиночці та байдарці-четвірці на 200м. Разом з Горловою у чемпіонській «четвірці» сиділи Оксана Сторожук (вип. 2014р.), Ольга Шостак (вип. 2015р.) та Софія Коваль (І курс). Окрім того, дівчата вибороли «срібло» на дистанції 500м.
Дві срібні нагороди в активі студентів училища Олександра Шеметила (ІІІ курс) та Андрія Корця (ІІ курс). Олександр і Андрій посіли ІІ місце у перегонах на каное-четвірках на дистанціях 1000 і 500м. На 500м хлопцям асистував також першокурсник Сергій Нагорний.
Боксер Юрій Возний (9кл.) переміг на Всеукраїнському турнірі найсильніших юнаків у Коломиї, а Андрій Тишковець (І курс) – на турнірі на призи братів Кличків у Бердичеві. Обидва турніри є етапами відбору до збірних команд України для участі у Європейських першостях серед школярів та молоді.