48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Зустріч учнів ЛУФК з випускниками – учасниками АТО


 Відзначаючи День захисника України, учні та педагоги Львівського училища фізичної культури радо вітали у стінах закладу випускників: майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу та України серед юніорів Дмитра Сидорука, майстра спорту України, чемпіона України серед юніорів та кадетів в особистому і командному заліках, призера Кубку України серед юніорів Павла Лозюка – вихованців відділення стрільби з лука, які боронили Україну від зухвалих зазіхань російського агресора.
У ході спілкування присутні зазначили, що День захисника України политий кров’ю цвіту української нації від давнини і до сьогодення. Саме свято Покрови Пресвятої Богородиці об’єднало захисників рідної землі від Київської Русі до козацтва, і далі, до січових стрільців, перших українських кіборгів – героїв Крут та воїнів Української повстанської армії, гідними послідовниками яких по праву вважають учасників Революції на граніті (1990р.), Помаранчевої революції (2004р.), революції Гідності (2014р.). За ідеали останньої віддав життя випускник училища, кандидат в майстри спорту з гандболу Анатолій Жаловага. За громадянську мужність і патріотизм він удостоєний звання Герой України та нагороджений медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України».
Кров героїчних предків пульсує у серцях новітніх звитяжців України, які сьогодні стримують ворога на сході нашої держави. В зоні АТО виконували і виконують свій конституційний обов’язок по захисту незалежності та територіальної цілісності України більше тисячі спортсменів – майстрів спорту, призерів і переможців українських, європейських та світових першостей. Серед них і випускникиЛьвівського училища фізичної культури: Андрій Гельман, Андрій Панасюк, Юрій Фарасей, Олег Саламаха, Юрій Пелікан, Павло Лозюк, Олександр Зубарук, Василь Вихопень. Зазнали важких поранень Дмитро Сидорук та Олег Івахнюк. Нещодавно повернувся зі сходу на лікування Віктор Сидорович. Вже відкрито жалобний лік у Спортивній сотні – двадцять українських спортсменів загинули, боронячи рідну землю від чужинської навали.
Відповідаючи на численні запитання учнів і педагогів, Павло та Дмитро наголосили, що саме спортивний гарт допомагав гідно долати усі виклики, які випали на їх долю. І загалом спортсмен завжди вигідно вирізняється серед пересічних людей силою характеру, організаційними якостями, логікою мислення тощо.
Надзвичайна атмосфера заходу, створена харизмою героїв-випускників, їх відвертими судженнями про ціну життя та перебіг військових дій на сході України, не залишила жодного байдужого серед присутніх. А ще дала привід кожному запитати в себе: « А що я зробив для України?»
Учасникам зустрічі, учням 11-Б класу (кл. керівник Наталія Барабаш) та вихованцям груп №4 (вихователь Ірина Богоніс), №7 (вихователь Наталія Дука), №9 (вихователь Світлана Волянюк), залишилися на згадку світлини (http://www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-zustrich_z_uchasnukamu_ATO.html) та автографи з побажаннями від Павла Лозюка та Дмитра Сидорука.
Випускники знаного в Україні закладу пліч-о-пліч зі спортсменами усієї країни вкотре своєю звитягою довели слушність думки Батька українського тіловиховання Івана Боберського: «Виховання тіла се шлях до виховання духа».
Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Вітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання