ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : 45 вихованців ЛУФК включені на олімпійську підготовку


      
       Міністерство молоді та спорту України затвердило список спортсменів-кандидатів на участь в Іграх ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро. Усі кандидати розподілені за трьома групами: елітна, провідна та перспективна.
У цьому списку відразу 45 вихованців Львівського училища фізичної культури. Серед них уже такі титуловані спортсмени, як олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна (на фото), бронзові призери Лондонської та Афінської олімпіад Христина Стуй і Дмитро Грачов, чемпіони та призери чемпіонатів світу Юлія Ткач, Оксана Гергель, Олександра Когут, Роман Бондарук, Василь Шуптар, Анфіса Почкалова, Ксенія Пантелєєва, Андрій Федечко. Путівки у Бразилію буде виборювати і талановита молодь, вчорашні випускники та теперішні студенти Тетяна Кіт, Ліля Горішна, Тарас Міщук, Павло Коростильов, Поліна Конарєва, Соломія Трапезнікова, Соломія Гнип, Оксана Лівач, Мар'яна Колос, Ангеліна Лисак.
Пятеро вихованців училища на сьогоднішній день вже вибороли олімпійські ліцензії і можуть спокійно готуватись до олімпійських стартів. Це Юлія Ткач (боротьба), Роман Бондарук, Олег Царьков, Павло Коростильов (стрільба), Андрій Федечко (сучасне п'ятиборство).
 
Список
вихованців Львівського училища фізичної культури – кандидатів на участь у іграх ХХХІ олімпіади 2016 у м.Ріо-де-Жанейро (Бразилія)
Елітна група

з/п
Прізвище,
ім'я
Рік народжен-
ня
Вид
спорту
Вид програми
Рік випуску, навчан-
ня
Прізвище тренера, який працював
в училищі
1.      
Гергель Оксана
1994
вільна боротьба
63 кг
2011
Пістун А.І.
2.      
Горішна Лілія
1994
вільна боротьба
53 кг
2014
Раковський О.Г.
3.      
Кіт Тетяна
1994
вільна боротьба
55 кг
2013
Сазонов О.П.
4.      
Ткач (Остапчук) Юлія
1989
вільна боротьба
63 кг
2009
Пістун А.І.
5.      
Шуптар Василь
1991
вільна боротьба
65 кг
2011
Раковський О.Г.
6.      
Грачов Дмитро
1983
стрільба з лука
-
2001
Михайленко В.А.
7.      
Іваницький Георгій
1992
стрільба з лука
-
2012
Образцова Т.О.
8.      
Івашко Маркіян
1979
стрільба з лука
-
1996
Образцова Т.О.
9.      
Бондарук Роман
1974
стрільба кульова
пістолет
1992
Сікорський В.
10.  
Царьков Олег
1988
стрільба кульова
гвинтівка
2008
Коневич Р.В.
11.  
Коростильов Павло
1997
стрільба кульова
пістолет
І курс
Коростильова В.І.
12.  
Шемякіна Яна
1986
фехтування
шпага
2006
Орліковський А.В.
13.  
Почкалова Анфіса
1990
фехтування
шпага
2009
Орліковський А.В.
14.  
Пантелєєва Ксенія
1994
фехтування
шпага
2013
Орліковський А.В.
15.  
Міщук Тарас
1995
веслування
каное
2015
Поцюрко М.С.
16.  
Стуй Христина
1988
легка атлетика
4х100м
2005
Федоренко В.Ф.
17.  
Федечко Андрій
1990
сучасне п'ятиборство
-
2008
Роговенко Н.М.
 
Провідна група

з/п
Прізвище,
ім'я
Рік народжен-
ня
Вид
спорту
Вид програми
Рік
випуску, навчан-
ня
Прізвище тренера, який працював
в училищі
18.  
Квятковський Андрій
1990
гвільна боротьба
65 кг
2007
Дух І.Г.
19.  
Кусяк Іван
1992
вільна боротьба
70 к
2012
Раковський О.Г.
20.  
Благіня Юлія
1990
вільна боротьба
53 гк
2010
Сазонов О.П.
21.  
Лавренчук Тетяна
1993
вільна боротьба
58 гк
2013
Сазонов О.П.
22.  
Скоблюк Лариса
1993
вільна боротьба
58 гк
2010
Сазонов О.П.
23.  
Попович Максим
1996
стрільба з лука
-
ІІ курс
Михайленко В.А.
24.  
Палеха Катерина
1980
стрільба з лука
-
1999
Образцова Т.О.
25.  
Конарєва Поліна
1997
стрільба кульова
пістолет
І курс
Коростильова В.І.
26.  
Федечко Юрій
1992
сучасне п'ятиборство
-
2012
Роговенко Н.М.
 
Перспективна група

з/п
Прізвище,
ім'я
Рік народжен-
ня
Вид
спорту
Вид програми
Рік
випуску, навчан-
ня
Прізвище тренера, який працював
в училищі
27.  
Куротчин Назар
1993
бокс
49 кг
2014
Леус О.І.
28.  
Мартон Роберт
1997
бокс
91 кг
2015
Леус О.І.
29.  
Петрів Іван
1992
вільна боротьба
65 кг
2012
Дух І.Г.
30.  
Ващук Оксана
1989
вільна боротьба
75 кг
2009
Пістун А.І.
31.  
Когут Олександра
1987
вільна боротьба
48 кг
2004
Пістун А.І.
32.  
Колос Маря'на
1997
вільна боротьба
48 кг
І курс
Скобельський О.З.
33.  
Лисак Ангеліна
1998
вільна боротьба
60 кг
І курс
Скобельський О.З.
34.  
Лівач Марія
1991
вільна боротьба
48 кг
2012
Сазонов О.П.
35.  
Лівач Оксана
1997
вільна боротьба
48 кг
2014
Сазонов О.П.
36.  
Черкасова Алла
1989
вільна боротьба
69 кг
2005
Пістун А.І.
37.  
Шнайдер Ольга
1992
вільна боротьба
53 кг
2009
Пістун А.І.
38.  
Клімченко Тетяна
1991
велоспорт
трек
2011
Каргут А.С.
39.  
Вергелес Віталій
1989
веслування
каное
2007
Поцюрко М.С.
40.  
Гнип Соломія
1997
стрільба з лука
-
І курс
Колядінцева С.О.
41.  
Трапезнікова Соломія
1997
стрільба з лука
-
І курс
Колядінцева С.О.
42.  
Пастернак Володимир
1989
стрільба кульова
пістолет
2008
Березнюк Г.П.
43.  
Юнес Клод
1989
фехтування
рапіра
2009
Гаравський С.А.
44.  
Сенюта Олександра
1991
фехтування
рапіра
2011
Бунєєва В.Л.
45.  
Свистіль Юлія
1995
фехтування
шпага
2014
Орліковський А.В., Пантелєєва Д.В.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Непрофільні види

Непрофільні види

Ольга Клуннікова – найграмотніший учень ЛУФКДень української писемності та мови в ЛУФК«Сміливі завжди мають щастя»Всесвітній день доброти у ЛУФКВітаємо найкращого математика ЛУФК - Рубаху Остапа!«Нацгвардія запрошує у свої лави патріотів»Підсумки тижня математикиПідсумки тижня ГероївЗапізнаймося у ЛУФКМіжнародний день шкільних бібліотек у ЛУФКГерої, яким належить наша історіяАліна Цюрпалевич – бронзова призерка юніорського Кубка світу з тенісуОлег Овчаренко – бронзовий призер чемпіонату Європи з дзюдоДень фізичної культури і спорту ЛУФК провів у Стрийському паркуДо нового навчального року ЛУФК підійшло з вагомими здобутками